Kiralık Aşk 16. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 16. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 16. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 16. bölüm kıyafetleri, takıları, ayakkabıları ve çantaları markaları ve sponsorları ile birlikte yazımızda sizlerle buluşuyor. Cuma akşamlarının romantik komedisi olan Kiralık Aşk dizisi izleyicisinden tam not alırken reyting rekorları kırmaya devam ediyor. sadece izleyenlerden konusu ve sahneleri ile değil dizi kıyafetleri ile de tam not alarak en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri her hafta yayınlanan bölüm kombinleri ile merak ve ilgi ile takip edilirken pek çok kişinin stilinde de etkili oluyor. Günlük şıklıkta Defne tarzı sıklıkla tercih edilirken Ömer ve Sinan tarzları ise genç beylerin ilgisi çekiyor.

 

Kiralık Aşk 16. bölüm Defne kıyafetleri arasında özellikle siyah ceket,siyah bluz ve jean pantolon kombini çok beğenilecek. Defne kıyafetini siyah stiletto ayakkabı ve şık takılarla tamamlıyor. Özellikle Defne üçgen kolye çok şık görünüyor. Defne bileklikleri sezonda pek çok kişinin bileğinde yer almaya başladı.

 

Kiralık Aşk Ömer kıyafetleri ile her zaman şık görünümü ile dikkatleri çekiyor. Ceketlerinden vazgeçmeyen Ömer kıyafetleri tarzı ile beğenilirken,tavırları ile de örnek alınmaya başladı.

 

Kiralık Aşk  kıyafetleri arasında yer alan Sinan kıyafetleri ,rahatlığı ile çok seviliyor. Sinan rahat bir şıklığı tercih ediyor.16. bölüm Sinan kareli gömlek ile bakalım nasıl tepkiler alacak?

 

Kiralık Aşk dizimize yeni giren Deniz karekteri de kıyafetleri ve bileklikleri ile dikkatlerden kaçmayacak bir şıklık sergiliyor. Deniz siyah takım ile mor gömlek kombini pek çok kişinin beğenisini kazanacaktır.

 

Kiralık Aşk Yasemin kıyafetleri ve takı sponsorları her hafta en çok aranan ve merak edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Yasemin 16. bölüm için sezonun rengi bordo hırka/ceket ile trend bir görünüm sergiliyor. Her zaman bakımlı ve güzel görünen yasemin renkli boncuk kolyesi ile çok şık . Kiralık Aşk 16. bölüm kıyafetleri ve markaları tüm detayları ile birlikte galerimizde sizlerle buluşuyor.

 

9 Ekim Kiralık Aşk 16.Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.