Kiralık Aşk 15. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kiralık Aşk 15. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 15. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 15. bölümde Sude karekteri ile Melisa Şenolasın’ı göreceğiz. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Hande olarak izlediğimiz Melisa Şenolasın ,Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin 13. bölüm ile final yapması ile birlikte Kiralık Aşk dizisine dahil oldu. Sude karekteri izleyiciden nasıl bir tepki alacak bilemeyiz ama Kiralık Aşk izleyicisi Ömer ve Defne aşkını görmek istiyorlar. Kiralık Aşk 15. bölüm kıyafetleri ise fragmanların ekranlarda dönmesi ile birlikte dikkatleri çekmeyi başardı.

 

Her hafta dizi kıyafetleri arasında en çok aranan dizilerden olan Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri bu haftadan sonra Sude kıyafetleri ile birlikte bizlerle buluşacak. Sude desenli öksüz kol elbisesi, şık çantası,çizmeleri ve kolyesi il oldukça hoş görünüyor.

 

Kiralık Aşk 15. bölüm Defne kıyafetleri ise çok şık ve tarz görünüyorlar. Defne siyah elbisesini ,siyah kalın bileklik  ve çanta ile tamamlıyor. En çok dikkat çeken kıyafet ise Defne bordo elbise oluyor. Defne omuz dekolteli bordo elbisesini önü kapalı arkası açık siyah ayakkabılar, şık bileklikler ve siyah püsküllü çanta ile tamamlıyor.

 

Star Tv tanıtım kıyafetleri  arasında Elçin Sangu/Defne siyah straplez elbisesi ile çok beğenildi. tabi ki tanıtım kıyafetleri sırasında Barış Arduç/Ömer’in takımı da çok şık görünüyordu.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri erkek modasına yön veren kıyafetleri ile beğenilmeye devam ediyor. Özellikle Ömer kıyafetleri ve Sinan kıyafetleri herkesin yakın takibinde olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Kiralık Aşk 15. bölüm kıyafetleri ve markaları ilgilenenler için tüm detayları ile galerimizde sizlerle.

 

2 Ekim Kiralık Aşk 15. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.