Kiralık Aşk 14. Bölüm Kıyafetleri


Kiralık Aşk 14. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 14. bölüm dizi kıyafetleri

 

Kiralık Aşk Defne ve Ömer aşkının başlaması ile birlikte daha heyecanlı ve daha merakla beklenir oldu. Ömer ve Defne arasında yaşanacak olan gelişmeler ve Neriman’ın Ömer’in defne’ye aşık olmasını öğrenmesi ile birlikte Kiralık Aşk 14. bölüm heyecanı izleyiciyi sardı.

 

Kiralık Aşk Ömer Defne öpüşmesiKiralık Aşk  kıyafetleri ise her hafta olduğu gibi bu hafta da merak ve ilgi ile takip edilecektir. Bizler sizlerle Kiralık Aşk 14. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları paylaşacağız. Özellikle Defne’nin Ömer ile buluşurken giydiği asimetrik kesim dantelli beyaz bluzu ile yaptığı kombin çok beğenilerek yakından izlenecek. Defne’nin kombininin detayları ve markaları merak edenler için galerimizde.Defne asimetrik dantel tuniğini kot pantolon ,düz ayakkabı ve püsküllü çanta ile tamamlıyor. sezonda püsküllü çantalar oldukça trend bir görüntü sağlıyor. Püskül sezonda trendler arasında yer alıyor. Sakın unutmayın hanımlar. Ayrıca sezonun bir diğer trendi olan tunikler Defne’nin kullanımı ile daha şık ve modern bir görünüme kavuşmuş. Defne mavi tuniği mini dantel detaylı kot şort ile tamamlamış.

 

Kiralık Aşk 14. bölüm kıyafetleri arasında Neriman sarı elbisesi yer alıyor. Neriman kıyafetleri her hafta hanımların beğenisini kazanırken Neriman’ın 14. bölüm tercihi olan sarı elbise yakası renkli boncuk detaylı rahat kesimi ile çok şık görünüyor.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri erkek modasına yön vermeye devam ediyor. Ömer gömlek, ceket, tişört ,pantolon ve şort kombinleri ile erkek izleyicilere ilham kaynağı olurken daha rahat giyinmek isteyen erkek izleyenler ise Sinan kıyafetleri ile stillerini tamamlıyorlar. Sinan sezonun trendi bol keten gömlekleri ile dikkat çekiyor.

 

Kiralık Aşk Yasemin kıyafetleri de hanımların dikkatini çeken ve en çok beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. yasemin 14. bölümde beyaz uzun hakim yaka tuniği ile çok beğenilecek.Yasemin kıyafetleri ile olduğu kadar takı modelleri ile de beğenilmeye devam ediyor. Kiralık Aşk 14. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için sizlerde galerimizde bulunan resimleri tıklamalısınız.

 

18 Eylül Kiralık Aşk 14. Bölüm Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.