Kiralık Aşk 12. Bölüm Kıyafetleri


Kiralık Aşk 12. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 12. bölüm dizi kıyafetleri

 

Kiralık Aşk 11. bölüm sonunda Defne’nin yanına gelen Ömer ile Defne arasında neler olacak? Ömer Defne’ye aşkını itiraf edecek mi? Ömer ile Defne 12. bölümde flörtleşecekler ve Ömer Defne’ye mesajlar atacak, bakışmalar, küçük dokunuşlar, imalı sözlerle Defne ve Ömer aşkı yaşanacak ve en çok dikkat çeken ise Defne’nin mor elbisesi olacak.

 

Kiralık Aşk 12. bölüm kıyafetleri  arasında yer alan  fragmanların ekranlarda dönmesi ile birlikte dikkatleri çeken Defne’nin mor elbisesi oluyor. Defne herkesin dikkatini çeken saç reni ile çok uyumlu olan mor elbisesi içinde şahane görünüyor ve Ömer’i kendine bir kez daha aşık ediyor. Defne boyundan bağlı mor elbisesini dolama siyah bileklik ile bütünlerken çanta olarak zincir saplı siyah küçük çantayı tercih ediyor. defne siyah askılı bluz ve haki yeşil pantolonu ile de çok şık görünüyor.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri arasında dikkat çeken Ömer kıyafetleri bu hafta da beğenileri toplayacak. Spor şıklığında ki Ömer gri tişört ve jean pantolonu ile beğenileri kazanırken, Defne ile konuşurken  giydiği kendinden desenli lacivert gömlek ve bej takımı ile beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alacak. Sizlerde Kiralık Aşk 12. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizde bulunan resimlere tıklamalısınız.

 

4 Eylül Kiralık Aşk 12. bölüm Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.