Kiralık Aşk 11. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kiralık Aşk 11. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 11. bölüm kıyafetleri

 

Kiralık Aşk dizisi 11. bölümde bakalım Ömer ile Defne arasında ki aşkta neler olacak? Kiralık Aşk 11. bölüm izleyicisine romantik anlar yaşatırken dizi kıyafetleri de izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Kiralık Aşk dizi kıyafetleri her hafta yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Kiralık Aşk 11. bölüm Defne kıyafetleri dikkat çeken kombinleri ile çok beğenilecek. Kiralık Aşk 11. bölüm Defne gri elbise ile çok beğenilecek. Gri fırfırlı mini elbisesi ile Defne çok şık görünüyor. Defne gri elbiseden sonra beyaz bluz ve mavi mini etek kombini ile çok güzel görünüyor.Defne kombinleri arasında siyah bluz ve yeşil pantolon kombinide rahat ve şık görünüyor.

 

Kiralık Aşk 11. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Sinan mavi gömlek ile çok şık görünüyor.Sinan mavi gömleği ve rahat görünümü ile sezonda çok tercih edilen görünümlerden birisi ile karşımızda.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri arasında yer alan Ömer kıyafetleri özellikle erkek dizi modasına yön vermeye devam ediyor. Ömer kombinlerini sizlerde beğeniyorsanız yakından takip etmek istiyorsanız bizi takip etmelisiniz.Ömer lacivert pantolon, beyaz gömlek ve lacivert ceket ile çok şık görünüyor.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında Neriman kıyafetleri de yakından takip edilirken bu hafta Neriman siyah,gri beyaz desenli mini elbisesi ile dikkat çekecek.Kiralık Aşk 11. bölüm kıyafetleri ve markaları tüm detayları ile galerimizde sizleri bekliyor. Sizlerde Kiralık Aşk dizi kıyafetleri ile ilgili detaylar için galerimizde bulunan resimlere tıklamalısınız.

 

28 Ağustos Kiralık Aşk 11. Kıyafet Markaları:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.