Kiralık Aşk 10. Bölüm Kıyafetleri


Kiralık Aşk 10. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 10. bölüm dizi kıyafetleri

 

Kiralık  Aşk dizisi 9. bölümde Ömer’in asistanlığından istifa eden Defne bir anda kendini Sinan’ın asistanı olarak buluyor. Defne ve Ömer arasında ki ilişkide neler olacak ve olaylar nasıl gelişecek hepsi ve fazlası Kiralık Aşk 10. bölümde bizleri bekliyor. Kiralık Aşk dizisinde olaylar hızla yaşanmaya devam ederken Defne Ömer’i kıskanmaya başlıyor ve Ömer ile açık açık flört eden moda dünyasının ünlü ismi Feryal Tümen ile birlikte ise Defne artık her dakika kendini Ömer’in yanında buluyor.Bu olaylar yaşanırken dizi kıyafetleri de her hafta ki gibi şıklığını koruyor.

 

Kiralık Aşk 10. bölüm kıyafetleri arasında Ömer kıyafetleri her hafta olduğu gibi dikkatlerden kaçmıyor.Ömer kendinden desenli mavi gömleğini beyaz pantolonu ile tamamlarken şık takımları içinde ise beğenileri topluyor.Ömer mavi renk salaş gömleğini jean pantolonla tamamlıyor.

 

Kiralık Aşk 10. bölüm Defne kıyafetleri arasında en dikkat çeken  yeşil renkli , bağlamalı, mini elbise oluyor. Defne elbisesini şık  ince bantlı gri ayakkabı ile tamamlayarak zarif görünmeye devam ediyor.Defne kıyafetleri kadar takıları ile de dikkatleri çekmeye devam ediyor. Özellikle taktığı kolyeler çok beğenilen Defne bu hafta uzun kolyesi ve her zaman ki bileklikleri ile beğenilmeye devam edecek.Defne gri şort ve beyaz bluz kombini de bu haftanın favorileri arasında yer alacak.

 

Kiralık Aşk 10. bölüm dizi kıyafetleri arasında yer alan Yasemin kıyafetleri de dizinin en beğenilen kıyafetleri arasında yer alıyor. Yasemin beyaz elbisesini fuşya ayakkabı ve fuşya çanta ile tamamlıyor. Yasemin gibi beğenilecek olan bir diğer dizi kıyafeti ise Feryal gömlek ve etek kombini olacak.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri arasında yer alan Sinan kıyafetleri gömlek ,şort ve pantolonları ile beğenilirken Sinan bu hafta kendinden desenli mor gömlek ve beyaz pantolonu ile çok beğenilecek bir kombin ile karşımızda.Kiralık Aşk 10. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili merak ettiğiniz herşey ve daha fazlası sizleri galerimizde bekliyor.

 

Kiralık Aşk 21 Ağustos 10. Bölüm Kıyafetleri:

 

3 Cevaplar

  1. Dila dedi ki:

    Defnenin son sahnedeki tulumu ne markaydi lutfen soyleyin

  2. Yurdagul dedi ki:

    10.bölüm neriman in desenli uzun elbisesi ne marka?

  3. Nurgul dedi ki:

    10.bölüm neriman küpe ne marka?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.