Kiralık Aşk 1. Bölüm Kıyafetleri


Kiralık Aşk 1. bölüm 19 haziran kıyafetleri

Kiralık Aşk 1. bölüm 19 haziran kıyafetleri

Başrollerini Elçin Sangu /Defne ve Barış Arduç /Ömer’un canlandırdığı Kiralık Aşk dizisi romantik komedi tadında yazın iddialı dizilerinden birisi. Kiralık Aşk genç ve beğenilen oyuncu kadrosunu deneyimli oyuncu kadrosu ile birleştirerek ortaya güzel bir dizi çıkmasını sağladılar.

Kiralık Aşk dizinin konusu :Defne abisi yüzünden başı dertte ve borç batağında bir kızdır. Ömer’i evlendirirlerse karşılığında köşk sahibi olacak olan Neriman ve Kocası Necmi ise yeğenleri Ömer için Ömer’in aşık olacağı bir kız aramaktadırlar ve bu sırada Neriman Defne’ye Ömer’i kendine aşık etmesi için yüklü bir para teklif eder ve Defne bu teklifi mecbur kaldığı için kabul eder.Neriman Defne’yi Ömer’in beğeneceği bir kız olarak hazırlar ve Defne Ömer’in yanında işe başlar.Ömer yakışıklı ve etkileyici olduğu kadar zor bir adamdır. Bakalım güzeller güzeli Defne ile Ömer arasında gerçek aşk ne zaman ve nasıl başlayacak?

Kiralık Aşk 1. bölüm kıyafetleri  dizinin konusu kadar dikkat çekiyor.Dizi kıyafetleri ile dizi modası takipçileri tarafından merak ve ilgi ile takip edilecek olan dizilerden birisi. Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında başrol oyuncusu Barış Arduç/Ömer kıyafetleri özellikle erkek dizi kıyafetleri arasında dikkat çekecek.Ömer takımları ile özellikle takım elbise seven genç beylerin stillerinde fark oluşturacak.

Kiralık Aşk 1. bölüm  Elçin Sangu/Defne kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken kot pantolon, kot şort, spor ayakkabı, gri tişört ve kırmızı kareli gömlek kombini olurken ; Defne değişim sürecinden sonra ise şık ve bakımlı bir kadın olarak çok farklı giyinecek.Hanımların her hali ile beğenisini kazanacak olan Defne kıyafetleri yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam edecek.

Kiralık Aşk 1. bölüm kıyafetleri arasında Yasemin/Sinem Öztürk kırmızı siyah elbise çok beğenilirken, yazın trendi şort kombini ise çok şık görünüyor. Yasemin siyah dantel şortunu farklı tarz beyaz bluzu ile tamamlayarak  trend bir şıklık elde etmiş.Kiralık Aşk 1. bölüm kıyafetleri sizleri galerimizde bekliyor.

Kiralık Aşk 19 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.