Kara Sevda Sezon Finali Kıyafetleri 35.Bölüm


Kara Sevda 35. bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 35. bölüm kıyafetleri

Sezon finalleri başladı, artık Eylül’e kadar Nihan ve Kemal’i göremeyeceğiz, kavuştular mı ayrıldılar mı diye düşünerek geçirilecek aylar ve sonunda yine heyecan bizleri bekliyor olacak,ama en önemlisi bu hafta 35. bölümde yaşanacak heyecanlar, giyilecek şık kıyafetler, kullanılacak aksesuarlar yani Kara Sevda 35. bölüm kıyafetleri dizi heyecanı ile birlikte bizleri sardı.

Kara Sevda kıyafetleri her hafta Nihan kıyafetleri ve şıklığı ile bizlerle buluşmaya devam etti. Dizide Zeynep kıyafetleri ve Asu kıyafetleri de dikkatleri çekse de genç. hanımların dikkatinde en çok Nihan tarzı yer aldı. Bununla birlikte Leyla kıyafetleri tarzı ve duruşu ile birlikte hem izleyenlerden hem de modacılardan tam not alırken Vildan kıyafetleri de beğenileri kazandı.

Kara Sevda dizi kıyafetleri denilince bayanlar kadar baylar da yakın takipte oldu. Kemal kıyafetleri duruşu ve tarzı ile dikkat çekerken Emir kıyafetleri de yeni bir tarz getirerek beylerin takibinde yer aldı. Emir yakasız gömlek modelleri sezonun hitleri arasına girdi ve pek çok sezon dikkat çekmeye devam edecektir.

Kara Sevda Sezon Finali 15 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.