Kara Sevda Kıyafetleri 56.Bölüm


Kara Sevda 56.bölüm kıyafetleri

Nihan ve Kemal muhteşem bir dans ile izleyenleri ile buluşurken Nihan kırmızı elbisesi ,kalın topuklu,işlemeli ve kurdeleli ayakkabısı ile Kara Sevda 56. bölüm kıyafetleri denildiğinde ilk akla gelecek olan oluyor.

Kara Sevda kıyafetleri denildiğinde ilk akla gelen isim Nihan kıyafetleri oluyor. Nihan 56. bölüm kıyafetleri de tarzı ve şık modelleri ile olduğu kadar renkleri ile de çok beğenilecek.

Bu hafta Kara Sevda dizi sponsorları arasında en çok merak edilecek olan Nihan kıyafetleri ise Nihan kırmızı elbise, Nihan desenli kaban ve pudra mont ile Nihan bej kazak ve bej pantolon kadar Nihan şal ve Nihan takı modelleri olacak.

Kara Sevda dizi kıyafetleri  Kemal kıyafetleri ile de yakından takip ediliyor. kemal kaban, palto, trençkot modelleri ve renkleri kadar  Kemal triko ve gömlek modelleri de çok beğeniliyor. Kemal dans sahnesinde siyah gömlek ve pantolon tercih ediyor ve çok tarz görünüyor.

Kara Sevda sponsorları denildiğinde akla gelen bir diğer isim ise Emir kıyafetleri oluyor. Emir takım, gömlek, kaban,kazak ve palto modelleri ve renkleri ile her zaman tarz ve şık görünüyor. Zeynep kıyafetleri de özellikle kaban modelleri ve renkleri ile çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor.

Kara Sevda 56.Bölüm 15 Şubat Kıyafet Galerisi:

1 Cevap

  1. Gll dedi ki:

    Kirmizi elbisenin ustune giydigi kabanin markasi nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.