Kara Sevda Kıyafetleri 32.Bölüm


Kara Sevda 32.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 32.bölüm kıyafetleri

Tarz, şıklık ve zerafet denilince dizi modasında akla ilk gelen isimlerden olan Kara Sevda kıyafetleri bu hafta da çok şık görünüyorlar. Birde davet olunca kıyafetler daha da göz alıcı oluyor.Sezinlerin gelini Zeynep adeta göz kamaştıran Nihan tarzı ile buradayım diyor,Asu ise ben de varım diyenlerden.

Kara Sevda 32. bölüm kıyafetleri arasında Nihan beyaz elbise tarzı ve modeli ile hanımlardan tam not alacaktır. Nihan saç modeli ve makyajı ile her zaman ki gibi izleyenleri kendine hayran bırakacak.

Kara Sevda sponsorları Asu kıyafetleri ile hanımların tarzında rol oynamaya devam ediyor. Asu şıklığı bu hafta siyahlar üzerine. Bir diğer isim ise Zeynep kıyafetleri oluyor. Zeynep boncuk işlemeli pudra elbise ile davet şıklığında yer alırken, Gri bluz,pantolon kombini yeşil ceket ile tamamlıyor ve çok şık görünüyor. Vildan desenli ceket ile görünürken, leyla yeşil ceket ve beyaz bluz ile çok hoş görünüyor.

Kara Sevda dizi kıyafetleri erkek modasının da belirleyicileri arasında yer alıyor. Emir farklı tarz gömlek modelleri ile dikkat çekmeye devam ederken pek çok kişinin de tarzında farklılık oluşturdu. Ayrıca ton sür ton modasını da yakından takip eden Emir lacivert ve siyahı mükemmel bir şekilde buluşturuyor.

Kara Sevda dizisinde giyilen kıyafetler arasında Kemal kıyafetleri de büyük beğeni kazanıyor. Jilet gibi takım elbise ve gömlek denildiğinde akla ilk gelen isimlerden birisi tabi ki de Kemal  oluyor. Kemal siyah takım davet için asil bir şıklık.

Kara Sevda 32. Bölüm 25 Mayıs Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.