Kara Sevda Kıyafetleri 31.Bölüm


Kara Sevda 31. bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 31. bölüm kıyafetleri

Nihan kaza geçiriyor,Kemal’in yüreği yerinden oynar,sonunda aşıklar yine birbirlerine istemedende olsa yakınlaşırlar. Kara Sevda 31.bölüm kıyafetleri,olayları ve aşkları ile bizleri Star TV ekranlarında 18 Mayıs akşamı bekliyor olacak.

Kara Sevda kıyafetleri denildiğinde ilk akla gelen Nihan kıyafetleri oluyor. Nihan tarzı ile hanımların stilinde büyük  rol oynuyor. Nihan 31. bölüm kıyafetleri arasında siyah göğüs dekolteli elbisesi,boyuna çizgili siyah beyaz ceketi ve siyah botları ile yine tarzım diyor. Kolyesi ile çok büyük beğeni kazanacak olan topuz saçları ve bileği bol botları ile kıyafeti mükemmel taşımış.

Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında ton sür ton kombini ile dikkatlerden kaçmayan Zeynep kıyafetleri de beğenileri kazanıyor. Zeynep ekru ceket ve pudra etek bluz kombini ile çok şık görünmeyi sürdürüyor. Gri çantası ile kombinine renk katan Zeynep şıklığı ile hanımlardan tam not alıyor.

Kara Sevda sponsorları arasında erkek modasının öncü isimleri Kemal ve Emir yer alıyor. iki düşman ,iki farklı stil ve iki cool görünüm ikisi de çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. Kemal bu hafta takım elbise model ve renkleri ile yine çok şık görünmeye devam ederken Emir yine farklı tarz lacivert gömlek ile dikkatleri çekiyor.

Kara Sevda dizi sponsorları arasında Vildan kıyafetleri, Leyla kıyafetleri ,Ozan kıyafetleri ve Asu kıyafetleri de dikkatle takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Asu siyah beyaz trençkot modeli ve rengi ile sezonun hitleri arasında yer alıyor.

Kara Sevda 31.Bölüm 18 Mayıs Kıyafetleri:

1 Cevap

  1. aysegül dedi ki:

    ask nihan kemal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.