Kara Sevda Kıyafetleri 30.Bölüm


Kara Sevda 30.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 30.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda yeni bölümü ile ekranlarda yerini alırken dizi kıyafetleri yine göz kamaştıran kombinleri ve markaları ile yazımızda sizlerle buluşmaya devam ediyor. Kara Sevda kıyafetleri özellikle Nihan kıyafetleri ile çok beğeniliyor.

Kara Sevda 30. bölüm kıyafetleri arasında Nihan siyah deri ceket, krem rengi bluz ve siyah yırtık pantolon dikkatleri çekiyor. Günlük şıklık  denildiğinde Nihan kıyafetleri çok beğeniliyor.

Kara Sevda sponsorları Asu kıyafetleri ile de dikkatleri çekiyor. Asu siyah beyaz trençkot, siyah bluz ve siyah pantolon ile şık ve zarif görünüyor. Asu siyah dantel elbisesini dağınık toplu saçlarla kullanıyor.

Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında Kemal kıyafetleri bu hafta da takım elbise modelleri ile beğenileri kazanıyor. Özellikle Kemal siyah takım çok şık görünürken mavi takımda Kemal’e yakışmış.Her iki takımı da beyaz gömlek ile kombinleyerek şıklığını bütünleyen Kemal kıyafetleri yakın takipte.

Kara Sevda Emir kıyafetleri her hafta farklı kombinlerle erkek modasına yön veriyor. Emir yakasız gömlek model ve renklerini takım elbiselerle şahane şekilde kombinliyor ve tüm dikkatleri çekiyor. sadece takım ile değil, mont ve tişörtlerle de şık kombilner yapan Emir kıyafetleri erkek modasına yön veriyor.

Kara Sevda 30.Bölüm 11 Mayıs Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.