Kara Sevda Kıyafetleri 29.Bölüm


Kara Sevda 29. bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 29. bölüm kıyafetleri

Yarın akşam yine hep birlikte Kara Sevda diyeceğiz. Kavuşamayan sevgililerimiz yine ayrılar ve bu kez Nihan Kemal’i Emir olmak istediğine ikna etme savaşlarının en zorunu en güzel stilleri ile verecek. Kara Sevda 29.bölüm kıyafetleri görülmeye değer kombinleri ile birlikte bizlerle buluşuyor.

Kara Sevda kıyafetleri pek çok kişinin yakın takibinde yer alırken bayan modası kadar erkek modası da etkileyen kıyafetler her hafta dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. özellikle Emir yakasız gömlek modelleri  ve renkleri erkek kıyafetleri arasında çok beğeniliyor.

Neslihan Atagül Nihan kıyafetleri tüm dikkatleri çeken kombinlerden oluşuyor. Stili ve tarzı ile çok cool görünen Nihan şıklığı tüm kadınların beğenisini kazanıyor. Vücudunu iyi tanıyarak giyinen Nihan kıyafetleri yazımızın devamında yer alan galerimizde markaları ile birlikte sizlerle buluşuyor.

Kara Sevda sponsorları denildiğinde bayan kıyafetleri arasında Asu kıyafetleri ve Zeynep kıyafetleri de büyük beğeni kazanıyor. Özellikle Zeynep’in cesur seçimleri büyük dikkat çekiyor. Asu 29.bölüm kıyafetleri arasında mavi ceket bluz kombini çok beğenilirken; Zeynep pudra ceket ve çanta beğenileri kazanacak.

Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında kemal kıyafetleri erkek modasını etkilemeye devam ederken ,29. bölümde Emir yine lacivert yakasız gömlekle bizlerle. Emir kıyafetleri dikkatleri çekiyor.Ozan  mavi ceket ile şık görünüyor. En güzel 29.bölüm Kara Sevda kıyafetleri galerimizde sizleri bekliyor.

Kara Sevda 29.Bölüm  4 Mayıs Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.