Kara Sevda Kıyafetleri 28.Bölüm

Kara Sevda 28. bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 28. bölüm kıyafetleri

Off,, kavuşacaklar diye sadece umutlandığımızı bilsekte yine de bu kez başardılar diyorduk ki Kara Sevda 27. bölüm sonunda Emir yine geldi ve Nihan’ı alacağını gösterdi. Kara Sevda 28. bölümde Nihan yine Emir’ e dönüyor, bakalım bu kez Kemal ne yapacak? olaylar heyecan, aşk ve romantizm hepsi ve daha fazlası bizleri 27 Nisan akşamı bekliyorken Kara Sevda 28. bölüm kıyafetleri ise incelemenizi şimdiden yazımızın devamında yer alan galerimizde bekliyor.

Kara Sevda kıyafetleri denilince ilk akla gelen her durumda tarz ve şık görünen Nihan kıyafetleri oluyor. Nihan 28. bölüm kıyafetleri arasında desenli açık yeşil kolsuz elbise ilk sırada yer alıyor. Beyaz spor ayakkabı ile kombinlediği elbise sezonun hit parçaları arasında yer alacak modellerden birisi.

Nihan kıyafetleri bu kadarla bitmiyor tabi ki, Nihan 28.bölüm kıyafetleri arasında gri uzun elbise, üzerinde çiçek motifleri bulunan ceket ve gözlük modeli ile şık ve cool bir görünümde. Nihan çok açık yeşil ,kolsuz ve etek uçlarında minik püsküller bulunan elbise ise şık ve elegan bir görünümde.

Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında erkek modasının öncüleri kemal kıyafetleri ve Emir kıyafetleri de yer alıyor. Kemal ve Emir farklı tarzları ile sezonun erkek modası üzerinde büyük bir rol sahibi oluyorlar. özellikle yakasız gömlekler sezonda hitler arasında yer alıyor.

Kara Sevda dizi sponsorları denilince tarzı ile her zaman beğenileri kazanan Leyla kıyafetleri de dikkatlerden kaçmıyor. Yaka kesimleri şahane olan elbise modelleri ile Leyla hem kıyafetimle hem duruşumla tarzım diyor.

Kara Sevda 28. Bölüm 27 Nisan Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Zhr dedi ki:

    Yeşil şifon elbisenin markası ne acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.