Kara Sevda Kıyafetleri 27.Bölüm


Kara Sevda 27.Bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 27.Bölüm kıyafetleri

Kara Sevda dizisi 27.bölüm ile bizlerle birlikte olurken dizi kıyafetleri yine beğenileri kazanacak. Nihan yine fresh ve ton sür ton bir kombin ile bizlerle birlikte oluyor. Kara Sevda 27. bölüm kıyafetleri arasında Nihan açık mavi bluz ile tamamladığı ekru deri ceket ve beyaz pantolon kombininde beyaz spor ayakkabı tercih eden Nihan düz fönlü saçları ile yaşının şıklığında görünüyor.

Kara Sevda kıyafetleri her hafta izleyenlerden tam not alan kombinleri ile beğenileri kazanıyor. Leyla kıyafetleri Kara Sevda için de tarzı ile dikkat çekenlerden oluyor. Leyla mavi palto rengi ve modeli ile çok şık ve güzel görünüyor. Bayan kıyafetleri arasında dikkat çeken bir diğer isim ise Zeynep oluyor. Zeynep çizgili pantolon ceket kombini ile şık görünüyor.

Kara Sevda dizi kıyafetleri erkek modasına da yön vermeye devam ediyor. Kemal kıyafetleri kendine has tarz ceketleri, triko ve pantolon kombinleri ile olduğu kadar takım ve trençkot modelleri ile de beğenileri kazanıyor. Ozan mavi ceket ,çizgili tişört ve lacivert pantolon ile tarzım diyor. Ama en çok Emir kıyafetleri ve Emir gömlekleri beğenileri kazanıyor.

Kara Sevda 27.Bölüm 20 Nisan Kıyafetleri :

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir