Kara Sevda Kıyafetleri 26.Bölüm


Kara Sevda 26.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 26.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 26. bölüm heyecanla bekleniyor. Kara Sevda 25. bölüm sonunda kendisini balkondan atan Nihan’ın hayatı tehlikesi devam ederken Emir ve Kemal arasında neler yaşanacak? Nihan kurtulacak mı ? Sorusu kafalarda yer alsa da dizinin baş karekterinin diziden ayrılması olmayacağı için Nihan’ın bir şekilde iyileşeceğini varsayıyorum. Bu arada olacaklar yine elimiz kalbimizde beklememize sebep olacak. Kara Sevda 26. bölüm kıyafetleri bu olaylar eşliğinde bizlerle buluşuyor.

Kara Sevda 26.bölüm şıklığında Nihan’ın balkondan atladığında üzerinde olan kıyafeti dikkatleri çekiyor. Kara Sevda kıyafetleri bu hafta şimdilik Nihan’ın bir kombini ile sizlerle buluşuyor. Nihan çiçekli beyaz pantolon, beyaz bluz kombini beyaz spos ayakkabı ve şık yeşil ceket ile tamamlıyor.

Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında yer alan Zeynep kıyafetleri pek çok dizi modası takipçisinin ilgisini çekiyor ve Zeynep kombinleri bayan modasına yön veriyor. Zeynep çizgili pantolon ceket takımı ile hoş görünürken ekru trençkot ile çok şık görünüyor.

Kara Sevda dizi sponsorları özellikle Kemal kıyafetleri ve Emir kıyafetleri ile beğenileri kazanıyor. Kemal kıyafetleri ve kombinleri kadar Emir kıyafet ve kombinleri de yakından takip ediliyor. Erkek modası Kemal stili ve Emir tarzı ile belirleniyor.

Kara Sevda sponsorları Vildan kıyafetleri ile de bizlerle birlikte oluyor. Vildan her zaman bakımlı ve şık bir kadın. 26. bölümde ise bej trençkot ve bordo ayakkabı ile gördüğümüz Vildan kıyafet ayrıntıları galerimizde açıklanıyor.

Kara Sevda 26.Bölüm 13 Nisan Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.