Kara Sevda Kıyafetleri 25.Bölüm

Kara Sevda 25.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 25.bölüm kıyafetleri

Moda , stil, tarz ve şıklık diyorsanız Çarşamba akşamları Kara Sevda dizi kıyafetleri sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Kara Sevda dizisinde olaylar hiç bitmiyor ve heyecan ve de aksiyon azalmıyor, tabi şık kombinlerde bizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Kara Sevda 25. bölüm kıyafetleri ,Nihan kıyafet sponsorları, Asu kıyafet markaları, Kemal kıyafet kombinleri, Emir kıyafetleri, Zeynep giyimleri ,Nihan takıları , Nihan ceket,bluz,Asu elbise ,ceket, Emir yakasız gömlek, Zeynep el bilekliği ve Kemal ceket model ve markaları galerimizde açıklanıyor.

 

Kara Sevda Nihan 25. bölüm kıyafetleri yine Nihan’ın şık tarzını bizlerle buluşturuyor. Minyon bir kadın olarak Nihan mini eteklerle ve pantolonlarla çok şık ve tarz kömler yapıyor. İlk bahar yaz sezonun trend renklerinden birisi olan gri mavi(açık yeşil) ceket içine giydiği file detaylı ekru kazak ve çiçekli pantolon baharı yansıtıyor ve Nihan’a çok yakışmış.

 

Nihan/Neslihan Atagül Kara Sevda 25. bölüm dizi sponsorları arasında simli açık gri bluz ve ekru etek ile çok şık ve zarif görünüyor. Ton sür ton kombinlerde ki başarısını bu kombinde de gösteren Nihan tarzını bizlerle buluşturuyor.

 

Kara Sevda kıyafetleri bu hafta Asu kıyafetleri ile göz kamaştırıyor. Uzun boylu olan Asu uzun boyunun avantajını kullanarak giyinmeyi ihmal etmiyor. Genellikle maskülen bir tarz benimseyen Asu 25. bölümde siyah omuzları açık bırakan yüzücü yaka elbisesi ile şahane görünüyor.Asu Emir’in kardeşi olduğunu anladığımız sahnede giydiği beyaz elbise ve deri ceket ile ben tarzım diyor.

 

Burak Özçivit Kemal karekteri ile adeta özdeşti. Kemal bayanların kalbinde her geçen gün kurduğu tahtı sağlamlaştırırken erkeklerinde tarzında rol oynuyor. Kemal kıyafetleri yakından takip edilen erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Takımları ile jilet gibi bir görünüm sergileyen Kemal kazak ceket kombinleri ile şık görünüyor.

 

Dizinin kötü adamı Emir ise her zaman cool ve tarz görünüyor. Emir yakasız gömlekleri erkek modasına dahil etti. Pek çok kişi cesur ve özgürce yakasız gömleklerle kombinler yaparken, farklı tarz deri ceketi ile şimdilerde de deri ceketlere yeni bir soluk getiriyor. Emir kıyafetleri erkek modasına yön vermeye devam ediyor.

 

Kara Sevda 25.Bölüm 6 Nisan Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.