Kara Sevda Kıyafetleri 24.Bölüm


Kara Sevda 24.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 24.bölüm kıyafetleri

Nihan sonunda Emir’e ondan ayrılmak istediğini söyledi daha doğrusu artık ondan kurtulacağını açıkladı ,ama Emir bu kolay kolay vazgeçmez,mücadele eder, daha da çirkinleşir, Kemal ve Nihan aşkına izin vermez hatta bir de Kemal Asu ile evlenmek zorunda kalırsa da şaşırmam,ama dizinin temposu ve olayları böyle beklendik senaryoların olmayacağını bizlere her hafta gösteriyor. Heyecanlı saatler yaşayacağımız 24. bölüm bakalım nasıl kıyafetleri bizlerle buluşturacak? Kara Sevda kıyafetleri bu hafta da heyecanı doruğa taşıyacak şahane kombinlerden oluşacak.

 

Kara Sevda 24. bölüm kıyafetleri denilince Nihan 23.bölüm sonunda gördüğümüz bordo püsküllü ceket,bordo kazak ve çiçekli pantolon kombini ile arzı endam etmeye devam ediyor. Nihan çiçekli pantolon ile kıyafetlerde yazlık kışlık oladığını bir kez daha bizlere kanıtladı.

 

Kara Sevda dizinin tarz görünen kadınlarından Leyla bu hafta da stilinden ödün vermiyor. Duruşu, konuşması ve karekteri ile de beğenileri kazanan Leyla şık kadının özelliklerini taşırken, giyimde de başarılı olduğunu kanıtlıyor. Elbiseler ile şahane görünen Leyla ölçülü dekoltesi farklı detayları ile şahne bir görünüm sergiliyor.

 

Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında son bölümlerde tüm dikkatleri üzerine çeken stili giderek daha da belirgin olan Zeynep hala pek akıllanmadı gibi. Ama her ne olursa olsun 24. bölüm kombini ile dikkatleri çekecek. Zeynep paltosu,siyah pantolonu ,ekru kazağı ve portföy çantası ile zarif  ve şık görünüyor.

 

Vildan Leyla’nın herşeyini alacağım, onu tek başına bırakıp üzeceğim derken üzülen kendisi oluyor. Ama Vildan her koşul ve şartta güçlü görünümünü şıklığı ile tamamlayan kadınlardan . Vildan haki yeşil trençkot sezonda trendler arasında.

 

Kara Sevda 24.Bölüm 30 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.