Kara Sevda Kıyafetleri 23.Bölüm


Kara Sevda 23.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 23.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda dizisi Çarşamba akşamları izleyenlerinden tam not alarak izlenme rekorları kırmaya devam ederken dizide giyilen kıyafetlerde aranma rekorları kırıyor. pek çok kişinin yakından takip ettiği Kara Sevda dizi kıyafetleri her hafta  yazılarımızda sizlerle buluşuyor.

 

Dizimizin güzeller güzeli Nihan’ı her hafta giydiği şık kombinlerle nasıl tarz olunur tüm bayanlara gösteriyor ve stili ile hanımların beğenisini kazanıyor. Özellikle minyon hanımların giyinirken Nihan tarzını kendilerine örnek almaları ve tarzlarını buna göre belirlemeleri boylarının uzun görünmesini, aynı zamanda da şık olmalarını sağlayacaktır. Nihan kıyafetleri takip edenlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Kara Sevda 23.bölüm kıyafetleri arasında Nihan çizgili ,etek uçları püsküllü ceket, lacivert kazak ve lacivert pantolon kombini çok şık görünüyor. Nihan palto modelleri ve renkleri sezonun trendlerini yansıtıyor ve Nihan’ın şıklığını vurguluyor. Özellikle yakası lacivert detaylı bej palto çok tarz görünüyor.

 

Kara Sevda denildiğinde ilk akla gelen isim tabi ki Kemal oluyor. Kemal gemileri yaktı,Emir’e dersini verecek ,intikamını alacak , ama bundan sonra eski Kemal olur mu şüpheli. Kemal her daim şık,her zaman beğeniliyor. Tarzı ve duruşu Kemal’in hayranlarından tam not alırken Kemal kıyafetleri dizi modası severlerden tam not alıyor. Kemal’in giydiği kıyafetler Kara Sevda dizi sponsorları arasında ilk merak edilenler arasında yer almaya devam ediyor.

 

Kara Sevda kıyafetleri arasında Emir yakasız gömlek modelleri ve renkleri dizinin ilk bölümünden itibaren büyük beğeni kazanıyor ve yakından takip ediliyor. Emir’e cool ve tarz bir hava kazandıran gömlek modelleri kadar ceket ve kazakları da var. Birde Zeynep var tabi ki Emir’e hala aşık, eskisinden şık görünen ama hala anlamadı,Emirden ona yar almaz. Zeynep lacivertlerle çok hoş görünüyor.

 

Kara Sevda 23.Bölüm 23 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.