Kara Sevda Kıyafetleri 22.Bölüm

Kara Sevda 22.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 22.bölüm kıyafetleri

Kara sevda denilince ilk akla gelen Nihan ile Kemal artık mutluluğu yakalayacak mı,birbirlerine kavuşacaklar mı ? soruları oluyor. Asu umutsuz bir aşkın peşinde sürüklenirken,Nihan yaşananlardan yorsun Asu’ya Kemal’i çok mutlu et diyor,bakalım ne kadar dayanacak? Kemal abisi Tarık ile ilgili kararını veriyor. Tüm aileyi karşısına alıyor, Tarık ise emir sayesinde mi kurtulacak bilinmez, olaylar tüm hızı ile devam ediyor. Kara Sevda kıyafetleri de bir o kadar merak ve beğeni ile takip ediliyor.

 

Nihan her zaman şık ve tarz görünmeyi başarıyor. Nihan bu hafta gri kaban ve beyaz balıkçı kazağın üzerinde kullandığı şık kolyesi ile çok zarif ve şık görünüyor. Ama ebn Nihan’ı yeşiller içinde çok beğendim. Kara Sevda 22. bölüm kıyafetleri Nihan yeşil kaban ve yeşil kazak ile çok zengin görünüyor. Birde gözlüğü var ki, çok tarz ve çok beğenilecek.

 

Zeynep Ozan ile evlenir evlenmez tarzı değişti, bir şıklık ,bir tarz geldi üstüne ama bir o kadar da zerafetten uzak davranışları olmuyor değil,ama onları Vildan’ı delirtmek için yapıyor. Zeynep 22. bölümde çizgili asimetrik etek,beyaz bluzu ve siyan deri ceketini siyah clutch çanta ve siyah bilekten bağlı ayakkabılarla tamamlamış.

 

Asu genelde kıyafetlerini beğendiğim karekterlerden birisi olmakla beraber 22. bölümde kahverengi kaban,siyah pantolon ve siyah çanta kombini ile tarz olmamış. kaban şık olmasına şık amam pantolon boyu pek güzel görünmemiş.

 

Kara Sevda dizi kıyafetleri denilince Kemal kıyafetleri erkek modasının öncüleri arasında yer alıyor. kemal ceket, gömlek, kazak ve pantolon model ve renkleri beylerin yakın takibinde yer alıyor. Kara Sevda  22.bölüm kıyafetleri ve markaları tüm izleyenlerin yakın takibinde ve tüm detaylar ise galerimizde sizlerle.

 

Kara Sevda 22.Bölüm 16 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.