Kara Sevda Kıyafetleri 20.Bölüm

Kara Sevda 20. bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 20. bölüm kıyafetleri

Çarşamba akşamlarının fenomen dizilerinden olan ve sevilerek takip edilen kara Sevda 19. bölümü ile ekranlara damgasını vurdu. Özellikle Kemal’in Harmandalı oynadığı sahne çok beğenildi. Tabi Nihan ile oynadığında Nihan zarif iği ve güzelliği ile Kemal ise adeta devleşen görünümü ile beğenileri kazandı. kara Sevda 20. bölüm daha heyecanlı olacak. Nihan kaçırılacak ve Kemal ile Enir Nihan’ı kurtarmaya çalışacaklar. Benim gönlüm tabi ki Kemal’in kurtarmasından yana olsa da bakalım Nihan’ı kim kurtaracak? kara Sevda heyecanı dizide giyilen kıyafetler ile devam ediyor. Kara Sevda 20. bölüm kıyafetleri çok beğenilecek kombinlerden oluşuyor.

 

Kara Sevda dizi kıyafetleri en çok Nihan kıyafetleri ile dikkatleri çekiyor. Neslihan Atagül kara Sevda kıyafetleri çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. Hanımların tarzında rol oynayan Nihan kıyafetleri kadar Nihan takıları ve Nihan ayakkabı modelleri de oluyor. Nihan 20. bölüm kıyafetleri arasında özellikle kaçırıldığında giydiği bordo bej renklerden oluşan kombin çok beğenilecek. Nihan bordo kırçıllı kaban/ceket ve bordo pantolonu bej renk bot ve kazak ile tamamlıyor. Düz fönlü açık saçları ise doğal ve şık görünmesini sağlıyor.

 

Kara Sevda kıyafetleri arasında Leyla kıyafetleri de dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Leyla bordo yaka detaylı elbisesi ile çok şık görünüyor.Leyla ile her konuda savaşmaya kararlı olan Vildan tarzı da hanımlardan tam not alıyor. Vildan kırmızı bluz ve siyah palto kombini siyah clutch ile tamamlıyor.

 

Dizinin kötü jönü Emir ise tarzı ile çok beğeniliyor. pek çok kişinin giymeye cesaret edemeyeceği yakasız gömlek modelleri ile tüm beğenileri kazanıyor ve Sezonun erkek modasını belirliyor. Emir kıyafet şıklığında ton sür ton kıyafetleri daha çok tercih ediyor diyebiliriz.

 

Burak Özçivit yine karekteri ile bir oldu ve karekteri ile anılıyor. O artık kara Sevda Kemal oldu. Kemal kıyafetleri ise klasik takım şıklığında da kazak jean spor şıklığında da beğenileri kazanıyor. Kara Sevda 20. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları merak ediyorsanız galerimiz gezmenizi bekliyor.

 

Kara Sevda 20.Bölüm 2 Mart Kıyafetleri:

1 Cevap

  1. Caramio dedi ki:

    İyi günler kemalin ayakkabı ve kazak markalarını öğrenebilirmiyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.