Kara Sevda Kıyafetleri 19.Bölüm

Kara Sevda 19.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 19.bölüm kıyafetleri

24 Şubat Çarşamba akşamı düğün olacak. Zeynep Sezinlerin hayatında ki yerini sağlamlaştırma çalışmalarında düğün istiyor ve düğünü yaptırıyor. Ailesinin düğüne gelmesini istesede kemal dahil kimse düğüne gelmeyeceğini söylüyor, ama Kemal son anda fikrini değiştirerek düğüne geliyor ve düğüne Nihan ile Zeybek oynayarak damgasını vuruyor. Kara Sevda 19. bölüm kıyafetleri ise izleyenlere adeta görsel bir şölen sunuyor.Bu şölen sizlerle yazımızın devamında yer alan galerimizde buluşuyor.

 

Kara Sevda kıyafetleri arasında bu hafta Zeynep gelinlik çok beğenilecek. Zeynep dantel askılı,gövdesi dantel ve parlak taş detaylı kabarık model gelinliğini zarif topuz ve soft bir makyaj ile tamamlıyor. Zeynep gelin tacı olarak ince ve zarif bir model tercih ediyor. Şık kolyesi ve küpesi ile hoş görünen gelinimizin gelin çiçeği de gayet hoş.

 

Kara Sevda Ozan damatlık ise taraz görünmeyi seven damatlara hitap ediyor. Sezonun rengi Marsala ceket,siyah pantolon,beyaz gömlek ve marsala rengi papyonu ile Ozan şıklığını ortaya koyuyor. sezonun damat adaylarına fikir verecek olan Ozan smokin modeli galerimizde sizlerle buluşuyor.

 

Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında Kemal kıyafetleri takım modelleri ile beğenileri kazanıyor. Kemal siyah şık takımı ile düğüne katılıyor ve Zeybek oynarken beyaz gömlek ve siyah pantolonla görünüyor. Kemal yeşil kazak ve jean pantolonla günlük şıklığında da beğenileri kazanıyor.

 

Dizinin erkek modasına yön veren isimlerinden Emir kıyafetleri özellikle gömlek modelleri ile dikkat çekiyor. Ton sür ton giyinen Emir nasıl şık ve cool görüneceğini iyi biliyor. Emir yakasız gömlekler sezonda pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

 

Kara Sevda Nihan kıyafetleri :

Kara Sevda dizisinde giyilen kıyafetler arasında en çok dikkat çeken ve yakından takip edilen kıyafetler tabi ki Nihan kıyafetleri oluyor. Neslihan Atagül tarafından canlandırılan Nihan tarzı çok beğeniliyor.Nihan düğün elbisesi ile adeta yakıp yıkacak. Nihan açık mavi, uzun kol ,süper mini ve göğüs penceresi detaylı elbisesini arkaya yapıştırılmış ıslak görünümlü saçları ve şık küpesi ile tamamlıyor. Birde üstüne kemal ile Zeybek oynuyor.Emir kıskançlıktan mı yoksa sinirden mi delirecek  ?, göreceğiz.

 

Nihan kıyafetleri sadece mini elbise ile bitmiyor. Nihan yine yapıyor yapacağını , günlük şıklıkta nasıl tarz olunur ,izleyenlere paylaşıyor. Püsküllü siyah deri ceket ,siyah pantolon ve siyah botlarını kırmızı kazak ile tamamlıyor.Nihan geçen bölüm sonu ve bu bölüm başında giydiği beyaz ceket ve süet etek kombini ile de çok şık görünüyor.

 

Nihan kombinleri bu kadarla da kalmıyor. Dedim ya Kara Sevda 19. bölüm adeta görsel şölen işte Nihan kıyafetleri ile bunu doğruluyor. Nihan kıyafet sponsorları en çok arananlar arasında yer almaya devam ediyor. nihan bordo palto, beyaz boğazlı kazak ve küpe kombini ve de kendinden çiçekli vizon rahat kesim pantolonu ve beyaz balıkçı kazağı çok trend görünüyor.

 

Kara Sevda 19.Bölüm 24 şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.