Kara Sevda Kıyafetleri 18.Bölüm

Kara Sevda 17.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 17.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda dizisi 18. bölüm heyecanı ,olayları ve romantizmi ile birlikte sizleri ekranların başında beklerken dizi kıyafetleri ise şimdi yazımızın devamında yer alan galerimizde sizlerle buluşuyor. Kara Sevda kıyafetleri dizi izleyicisinin ve dizi modası takipçilerinin sıkı takibinde yer alıyor. pek çok kadın ve erkek Kara Sevda dizisinde giyilen kıyafetleri,takılan aksesuarları ve takıları yakından takip ediyor.

 

Kara Sevda 18. bölüm kıyafetleri izleyenlerden yine tam not alacak kombinlerden oluşuyor. Nihan şıklığı her zaman ki gibi hanımların yakın takibinde yer alıyor. Nihan sezonun trendi balıkçı yaka beyaz kazağını bej etek ve gri detayları bulunan beyaz deri ceket ile kombinliyor. Yüzükleri ile ise her zaman ki gibi dikkatleri çekiyor.

 

Kara Sevda dizi sponsorları arasında en çok merak edilen ise Emir gömlekleri oluyor. emir kıyafetleri palto,takım, kazak ve pantolon modelleri ile yakından izlensede ,Emir yakasız (hakim yaka gömlek) gömlekler ile şık ve çekici görünmeyi başarıyor.

 

Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında orta yaş hanımlara hitap eden Leyla kıyafetleri ve Vildan kıyafetleri çok beğeniliyor. Leyla şık ve farklı palto modelleri ile olduğu kadar elbise model ve renkleri ile de çok beğeniliyor. Vildan bakımlı bir şıklık sergiliyor.

 

Dizinin iyi jönü olan Kemal kıyafetleri ile de çok sıkı takip ediliyor. Kemal şık takım modelleri ile olduğu kadar palto,kaban, kazak ve pantolonları ile de beğenileri toplayarak erkek modasına yön veriyor. Kara Sevda 18.bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları mı merak ediyorsunuz, o halde galerimizi gezmelisiniz.

 

Kara Sevda 18. Bölüm 17 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.