Kara Sevda Kıyafetleri 16.Bölüm

Kara Sevda 16.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 16.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 16. bölümde giyilen kıyafetler son derece dikkat çekici parçalardan oluşuyor. Leyla krem rengi kaban markası, Vildan siyah bluz ve lacivert pantolon kombini, Nihan gri bluz ve siyah pantolon markaları ve sponsorları ile Emir gömlek modelleri Kara Sevda 16. bölüm kıyafetleri arasında en çok dikkat çekenler.

 

Kara Sevda kıyafetleri sezonda pek çok hanım tarafından yakından takip edilirken erkek takipçilerinin de sayısı azımsanamayacak kadar çok. Özellikle Kemal kıyafetleri arasında takım elbise, kazak ve montları beğenilirken ; Emir kıyafetleri arasında da gömlek modelleri ve paltoları çok dikkat çekiyor.

 

Kara Sevda dizi kıyafetleri her hafta şıklığını dizi kıyafetleri ile farklılaştırmak isteyenler için galerimizde sizlerle buluşuyor. Nihan 16.bölüm kıyafetleri arasında siyah yüksek bel pantolon ve kruvaze yaka gri bluz kombini çok şık görünüyor.Kara Sevda  dizi sponsorları arasında en çok merak edilenler Nihan kıyafet markaları oluyor. Kara Sevda 16.bölüm kıyafet markaları neler; merak ediyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

 

Kara Sevda 16.Bölüm (3 Şubat) Kıyafet Markaları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.