Kara Sevda 9.Bölüm Kıyafetleri


Kara Sevda 9. bölüm dizi kıyafetleri

Kara Sevda 9. bölüm dizi kıyafetleri

Kara Sevda dizisi her hafta yayınlanan bölümlerde giyilen kıyafetleri ile büyük beğeni kazanmaya devam ediyor. Kara Sevda 9. bölüm kıyafetleri arasında Nihan beyaz kısa kaban,etek,kazak modelleri kadar Asu kırmızı ceket ve palto markası, kemal takım modelleri ve Emir şık gömlek modeli ve markası sizlerle yazımızda buluşuyor.

 

Kara Sevda kıyafetleri arasında özellikle Nihan kıyafetleri çok beğeniliyor,bu nedenle Nihan kıyafetlerine ayrıca yer vereceğim. şimdi ise Nihan gibi dikkat çeken bir diğer isim olan Asu kıyafetlerinden bahsedelim. Asu 9. bölüm kıyafetleri arasında kırmızı ceket ve kırmızı palto çok beğenilecek.

 

Kara Sevda dizi kıyafetleri bayanlar kadar olduğu kadar bayların da yakın takibinde .Kemal kıyafetleri çok beğenilirken Emir kıyafetleri de özellikle farklı tarz gömlekleri ile yakından inceleniyor. Kemal takım modelleri kadar paltoları , ceket ve kazakları ile de dikkatlerden kaçmıyor. Emir ise gömlekleri kadar takım modelleri ve kazak modelleri ile de beğenileri kazanıyor.

 

 

Kara Sevda 9. bölüm Nihan kıyafetleri

Kara Sevda Nihan yüzükler bendis

 Nihan Kara Sevda kıyafetleri sezonda en çok dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Neslihan Atagül güzelliği hayat verdiği Nihan karekterinde  şıklığıda yakalıyor. Nihan kıyafetleri bu hafta da çok beğenilecek. Özellikle sezona damgasını vuracak olan montları ile Nihan hanımların yakın takibinde yer alıyor. Nihan beyaz mini eteğini gri triko kazak, gri botlar ve beyaz kaban ile tamamlıyor . kombini her zaman gibi şık takılarla birleştiriyor.

 

Kara Sevda 9. bölümde Nihan yeşil elbisesini siyah ceketi ile birleştirdiğinde de çok şık ve güzel görünüyor. Spor kıyafetlerle dahi çok şık olan Nihan desenli taytını kırmızı şişme mont ile birleştirerek havalı ve şık görünüyor.Kara Sevda 9. bölüm kıyafetleri ve markaları Nihan kıyafetleri ve markaları ile birlikte galerimizde sizleri bekliyor.

 

9 Aralık Kara Sevda 9. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.