Kara Sevda 6.Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kara Sevda 6. bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 6. bölüm kıyafetleri

Star Tv’nin yeni sezon dizilerinden  olan Kara Sevda dizisi Çarşamba akşamları izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Kara Sevda kıyafetleri de en az dizinin oyuncuları ve konusu kadar beğeni kazanıyor. Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Nihan kıyafetleri ile olduğu kadar takı modelleri ile de beğeniliyor. Nihan saç ve makyajı ise pek çok kişinin saçında ve makyajında yer alıyor.

 

Nihan Kemal’e olan aşkı ile kardeşini kurtarmak arasında yaptığı seçimin sonuçları yaşarken mağrur bir güzellik taşıyor. Nihan kıyafetleri Kara Sevda 32. bölüm kıyafetleri arasında yine en çok beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Nihan kıyafet markaları ve takı modelleri yakından takip ediliyor.

 

Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında hem bay hem de bayan dizi modası takipçilerinin beğenisini kazanan  kıyafetler yer alıyor. bayan modasına yön veren Nihan kıyafetleri kadar Vildan, Zeynep ve Asu kıyafetleri de yer alıyor. Erkek modasına ise Kemal ve Emir kıyafetleri yön  veriyor. Kara Sevda 6. bölüm kıyafetleri ve markaları sizlerle galerimizde buluşuyor.

 

18 Kasım Kara Sevda 6.Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.