Kara Sevda 5.Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 5.bölüm dizi kıyafetleri

Kara Sevda 5.bölüm dizi kıyafetleri

Yeni sezonun en sevilen dizilerinden olan Kara Sevda dizisi Çarşamba akşamları izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Nihan ve Kemal aşkı izleyenlerin diziyi yakından ve merakla takip etmesinin en önemli nedenlerinden birisi. Bir diğer neden ise Kara Sevda dizi kıyafetleri diyebiliriz.

 

Kara Sevda başarılı oyuncu kadrosu ile büyük beğeni kazanmaya devam ediyor. Oyucuları  dizide giydikleri kıyafetler ile de büyük beğeni kazanmaya devam ediyor. Kara Sevda 5. bölüm kıyafetleri yine Nihan şıklığı ile  beğenileri kazanacak. Nihan özellikle ekru, bej ve siyah renklerden oluşan hırkası ve hırkayı kombinlediği kırmızı bol pantolonu ile çok şık ve zarif görünüyor. Takıları ile de dikkat çeken Nihan kıyafetleri son dönemlerin en çok beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Kara Sevda kıyafetleri arasında Asu kıyafetleri bayan dizi kıyafetleri arasında beğenileri kazanmaya devam ediyor. Asu 5. bölüm kıyafetleri arasında siyah ve bordo ceketler sezonun trendlerini yansıtıyor. Kemal ise şık takımları ile şıklığını koruyor.Kara Sevda 5. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar galerimizde sizleri bekliyor.

 

11 Kasım Kara Sevda 5.Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.