Kara Sevda 3. Bölüm Kıyafetleri


Kara Sevda 3. bölüm dizi kıyafetleri

Kara Sevda 3. bölüm dizi kıyafetleri

Kara Sevda Star Tv’nin Çarşamba akşamları ekrana gelen yeni sezon dizilerinden birisi olarak  yayınlanan ilk iki bölümü ile başarıyı yakaladı.Kara Sevda dizi kıyafetleri de dizi modasında ki yerini aldı.Kara Sevda dizi sponsorları,kıyafet markaları, takı modelleri ve ayakkabıları izleyenler tarafından yakından takip ediliyor.

 

Kara Sevda Nihan kıyafetleri dizi kıyafetleri arasında en beğenilenler arasında yer alıyor. Nihan elbise, bluz, etek,pantolon ,şort,ayakkabı ve takı modelleri izleyenler tarafından çok beğeniliyor. Kara Sevda 3. bölüm Nihan kıyafetlerinden en çok evlilik yıl dönümü için giydiği pembe uzun abiye elbise  kombini çok şık görünüyor. Nihan beyaz elbisesi ve kot ceketi ile ise şık ve trend görünüyor.

 

Kara Sevda 3. bölüm kıyafetleri arasında Kemal kıyafetleri çok şık görünüyor. Kemal şık takım elbiseleri ile beğenileri kazanırken ,3. bölümde giydiği mavi gömlek,lacivert pantolon ve açık renk ceket ile çok beğenilecek.

 

Kara Sevda kıyafetleri arasında Vildan kıyafetleri özellikle orta yaş hanımların beğenisini kazanıyor. Vildan 3. bölümde bordo bluzunu bordo renk desenli kalem etek ile kombinliyor. Vildan kızı Nihan’ın evlilik yıl dönümü için kırmızı bir elbise ve şık bir kolye tercih ediyor.

 

Diziye yeni katılan Melisa Aslı Pamuk’un canlandırdığı Asu karekterinin kıyafetleri de dizi de dikkatlerden kaçmayacak. Kaan Urgancıoğlu’nun hayat verdiği Emir kıyafetleri ise erkek modasına yön veren kombinlerden oluşuyor. Kara Sevda 3. bölüm kıyafetleri ve markalarını galerimizde bulabileceksiniz.

 

28 Ekim Kara Sevda 3. Bölüm Kıyafet Galerisi:

2 Cevaplar

  1. Melike dedi ki:

    Merhaba kara sevda 3. Bölümde neslihan atagülün giydiği bordo bluzun markasını bulamadım yardımcı olur musunuz?

  2. Nur dedi ki:

    Arkadaşlar merhaba nihanın kemalle bahçede buluşma sahnesinde giyindiği deri ceketin markasını bilen var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.