Kara Sevda 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kara Sevda 2. bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 2. bölüm kıyafetleri

Star Tv ekranlarında Çarşamba akşamı ilk bölümü yayınlanan  Neslihan Atagül (Nihan ) ve Burak Özçivit (Kemal) ‘in başrollerini paylaştığı Kara Sevda dizisi izleyenlerin beğenisini kazandı. yeni sezonun yeni dizilerinden olan Kara Sevda konusu ve başarılı oyuncuları ile olduğu kadar dizi kıyafetleri ile de beğenileri toplamayı başardı.

 

Kara Sevda kıyafetleri pek çok izleyicinin beğenisini kazanırken dizi sponsorları çok merak edildi. Kara Sevda Nihan kıyafetleri en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer aldı.2. bölüm de de çok şık kıyafetlerle karşımızda olacak olan Nihan beğenileri toplayacak. Nihan 2. bölümde beyaz bluz, beyaz pantolon ve beyaz çantasını mavi ceket ile kombinleyerek şık ve zarif görünüyor.Nihan’ın bordo yelek ve beyaz blzu ile yaptığı kombinde çok beğenilecektir. Nihan kıyafetleri kadar takı ve ayakkabıları ile de beğenileri topluyor.

 

Kara Sevda 2. bölüm kıyafetleri de çok beğenilecek olan dizi kıyafetlerinden oluşuyor. Kemal kıyafetleri de bunların arasında yer alıyor.  Kemal takım elbiseleri ile çok şık görünüyor ve dikkatleri çekiyor.Dizide dikkat çeken kıyafetlerden birisi de Emir kıyafetleri oluyor. Dizinin kötü adamı Emir de her zaman şık olanlardan. Kara Sevda 2. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenler için galerimizde.

 

21 Ekim Kara Sevda 2. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.