Kara Sevda 12.Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kara Sevda 12.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 12.bölüm kıyafetleri

Çarşamba akşamlarının sevilerek izlenen ve yakından takip edilen dizisi Kara Sevda 30 Aralık akşamı ekranlara gelecek olan 12. bölüm ile yılbaşı balosu ile bizlerle buluşacak ve bu durumda Kara Sevda yılbaşı kıyafetleri bizlerle buluşmuş olacak.

 

Kara Sevda kıyafetleri özellikle Nihan kıyafetleri ile dikkat çekip beğenilirken Nihan 12. bölüm kıyafetleri arasında Nihan ekru renk yeni yıl elbisesi ile çok beğenilecek. Nihan göğüs kısmı dantel detaylı beli büzgülü  elbisesi ile dikkatleri çekecek. Nihan elbisesini çok şık bir kolye ile tamamlamış.

 

Kara Sevda 12. bölüm kıyafetleri arasında Asu kıyafetleri de çok beğenilecek. Asu yılbaşı kutlaması için bordo renk  göğüs dekolteli beli büzgülü bir elbise giyecek. Asu elbisesini dore renk kolye ve şık portföy çanta ile tamamlayacak.

 

Kara Sevda dizisi erkek karekterleri de şık kıyafetleri ile çok beğeniliyor.Özellikle Emir gömlek modelleri ile dikkat çekerken ,Kemal kıyafet markaları ve kombinleri çok beğeniliyor.Kemal şık takımları ile Emir ise şık gömlek kombinleri ile yakından takip edilmeye devam ediyor.

 

Kara Sevda dizisi yeni yıl elbiseleri arasında Vildan siyah elbise de sizlere yeni yıl kutlamaları için fikir verecektir. Kara Sevda yılbaşı kıyafetleri yılbaşı için sizlere fikir verirken , Kara Sevda 12.bölüm kıyafetleri ve markaları detayları ile birlikte galerimizde sizlerle buluşuyor.

 

30 Aralık Kara Sevda 12.Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.