Kara Sevda 11.Bölüm Kıyafetleri


Kara Sevda 11.bölüm dizi kıyafetleri

Kara Sevda 11.bölüm dizi kıyafetleri

Çarşamba akşamlarının sevilerek izlenen ,heyecanla beklenen dizisi Kara Sevda 11. bölüm ile izleyiciyi ekranlara kilitleyecek. pek çok kişinin yakından takip ettiği Kara Sevda kıyafetleri her hafta dizi modası severlerle yazılarımızda buluşuyor.

 

Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Nihan kıyafetleri genç hanımların yakından takip ettikleri dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Nihan Kara Sevda 11.bölüm kıyafetleri yine çok beğenilecek. Nihan sadece kıyafetleri ile değil, ayakkabı ,çanta, aksesuar ve takıları ile de yakından takip ediliyor. Dizinin yakından takip edilen bayan karekterleri arasında Asu kıyafetleri,Yasemin kıyafetleri ve Vildan kıyafetleri yer alıyor.

 

Kara Sevda dizi kıyafetleri sadece bayanlara değil beylere de hitap ediyor. pek çok kişinin yakından takip ettiği Emir kıyafetleri özellikle sezonun rengi lacivert ile bütünleşiyor ve Emir farklı ve tarz gömlekleri ile stilleri etkilemeyi başardı.Kemal kıyafetleri ise şık,spor ya da klasik tarzlarda dikkatlerden kaçmıyor. Kara Sevda 11.bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde takipçilerini bekliyor.

 

23 Aralık Kara Sevda 11.Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.