Kara Sevda 10.Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kara Sevda 10. bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 10. bölüm kıyafetleri

Başrollerini Neslihan Atagül (Nihan),Burak Özçivit (Kemal) ve Kaan Urgancıoğlu (Emir) ‘nun paylaştığı kara Sevda dizisi her hafta oynayan bölümleri ile heyecanla takip ediliyor. Kara Sevda 10. bölüm heyecanı izleyenlerini şimdiden sardı. Kara Sevda kıyafetleri de her hafta heyecanla beklenen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Kara Sevda 10.bölüm kıyafetleri hem bayların hem de bayanların stillerinde rol oynayacak şık kombinlerden oluşuyor. Emir kıyafetleri özellikle farklı gömlek modelleri ile dikkatleri çekerken,10. bölüm kıyafetleri arasında Emir lacivert paltosu ile çok beğenilecek. Kemal ise lacivert kazak ,gri ceket ve siyah palto ile şıklığını koruyor.

 

Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında Asu kıyafetleri ,Zeynep kıyafetleri ve Leyla kıyafetleri beğenileri kazanan bayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.  Kara Sevda 10. bölüm Asu kıyafetleri arasında Asu uzun kırmızı palto ile dikkat çekiyor. Zeynep ise kırmızı elbisesi ve ekru rengi paltosu ile çok şık görünüyor.

 

Kara Sevda 10.Bölüm Nihan Kıyafetleri:

Kara Sevda dizisinde Nihan karekterini canlandıran Neslihan Atagül oynadığı Nihan rolü ile çok beğeniliyor. Neslihan Atagül sadece Nihan rolü ile değil Nihan kıyafetleri ile de çok beğeniliyor. Nihan her hafta giydiği şık kombinler, ayakkabılar ve şahane takılarla çok beğeniliyor.

 

Kara Sevda 10. bölüm kıyafetleri arasında Nihan yakası kürklü bej palto,siyah bluz kombinini siyah deri eldivenler,şık küpeler ve şık bir kolye ile tamamlıyor. Nihan balıkçı triko kazağı ve siyah pantolonu ile sade bir şıklık sergiliyor.Nihan kombini siyah ceket/mont ile tamamlıyor.Kara Sevda 10. bölüm kıyafet markaları ve Nihan kıyafet markaları galerimizde sizlerle buluşuyor.

 

16 Aralık Kara Sevda 10. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.