Kara Para Aşk 53. Bölüm Kıyafetleri

Kara Para Aşk 53. bölüm dizi kıyafetleri

Kara Para Aşk 53. bölüm dizi kıyafetleri

Kara Para Aşk 53. bölüm ile finale bir adım daha yaklaşıyor ve sondan bir önceki bölüm Pelin ve Arda düğünü ile mutlu bir sonu göreceğiz. Son bölüm ise Ömer ve Elif düğününe şahit olacağız.

Kara Para Aşk 53. bölüm kıyafetleri arasında Elif nar çiçeği elbisesini kalın bileklik ve şık yüzüklerle tamamlıyor. Elif siyah zincir saplı çanta ile nar çiçeği elbisesini bütünlemeye devam ediyor. Elif’in 53. bölüm kıyafetleri arasında püsküllü kimonu ve siyah şort kombini yer alıyor.

Kara Para Aşk 53. bölüm Pelin gelinlik modeli ile dikkat çekiyor. Pelin düşün kol,kabarık etekli bir gelinlik tercih ederken,gelin tacı olarak incili bir taç tercih ediyor.Pelin zarif kolye ile gelinliğini tercih ediyor. pelin gelinlik markası ve kolye markası galerimizde.

Kara Para Aşk 53. bölüm Ömer kıyafetleri ise tişört ve pantolon kombinleri ile olduğu kadar siyah gömlek kombini ile de beğenileri topluyor.Ömer gömlek, tişört ve pantolon modelleri çok dikkat çekiyor.

Kara Para Aşk 53. bölüm kıyafetleri ile olduğu kadar takı modelelri ile de dikkat çekiyor. Kara Para Aşk 53. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenler için galerimizde sizlerle.

8 Temmuz Kara Para Aşk Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.