Kalp Atışı 1.Bölüm Kıyafetleri


Kalp Atışı 1.bölüm kıyafetleri

MF Yapım tarafından yapılan ve yaza damga vurması beklenen Show Tv’nin yeni dizisi Kalp Atışı 30 Haziran Cuma akşamı izleyicisi ile buluşacak. Kalp Atışı dizisini Seviyor Sevmiyor dizisinin yönetmeni olan Yusuf Pirhasan yönetirken senaryoyu geniş bir kadro olarak Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz kaleme alıyor. Başrollerinde ise sevilen güzel ve başarılı oyuncu Öykü Karayel ( Eylül ) ve yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan ( Ali Asaf ) oynuyor.

Kalp Atışı dizisi oyuncuları ve konusu ile dikkatleri çekerken dizi kıyafetleri ile de büyük beğeni kazanacak ve yakından takip edilecektir. Öykü Karayel Kalp Atışı kıyafetleri genç hanımlardan büyük beğeni kazanacak kıyafet kombinleri ile ve Ali Asaf kıyafetleri ise genç beylerden beğeni kazanacak kıyafetleri ile dizi modasında zirveye oynayacaklar.

Kalp Atışı kıyafetleri liseli genç hanımlardan başarılı genç hanımlara kadar pek çok hanımın tarzına hitap ederken , aynı şekilde beylere de hitap ediyor.Sadece kıyafetleri değil, çanta ve ayakkabı modelleri ile de dikkatleri çekiyor.

Kalp Atışı Oyuncuları:

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Kalp Atışı dizisinde; Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’a; Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Rüçhan Çalışkur eşlik ediyor. Kore dizisi “Doctors” tan uyarlanan Kalp Atışı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapıyor.Senaryoda ise Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz gibi güçlü isimler yer alıyor.

Kalp Atışı Konusu:

Öykü Karayel yani Eylül ve Gökhan Alkan yani Ali Asaf  lise yıllarında başlayan ve hayatlarını değiştiren hikayelerini ekranlara taşıyorlar. Bu iki kişinin hikayesinin başladığı yer Ege’de bir kasabanın lisesi… İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul’un en iyi hastanesinin çatısıdır!

Genç beyin cerrahı Eylül; hastane acilini basan bir grup zorbaya iyi bir dayak çekerken bize de yıllar önce başlayan hikayesini anlatır. Defalarca okul değiştirmiş, öğretmenlerin uğraşmak istemediği, asi bir genç kızdır o. Babası son kovulduğu okuldan onu alıp, canını acıtana kadar dövdüğünde dahi tek göz yaşı dökmez.

Babasının Eylül’ü dövdüğü gün tüm hayatı değişecek, ona evini açan, Marmaris’te ufak bir pansiyon işleten babaannesinin duası bir mucizeyi getirecektir. “Keşke sana yol gösterecek iyi bir öğretmenin olsa” Olur da! Ali Asaf Denizoğlu , başarılı bir doktorken İstanbul’dan taşradaki bir okula öğretmen olarak neden geldiği bilinmez. Oysa o insanların hayatına bir kez dokunup her şeyi değiştirecek olağanüstü bir insandır. Bu yeteneği Eylül’ü de uçurumun kenarından kurtarıp, başarılı bir cerrah yapacaktır. Ancak Eylül’le arasındaki o özel duygunun çok geç farkına varır ve gitmesine izin verir. İki aşık -evet ne kadar inkar etse de Eylül de aşık olmuştur .

Ali Asaf ve Eylül ayrılmışlardır ve yıllar sonra iki doktor olarak tekrar karşılaşacaklardır. Hayata yenik başlayan, öfkesi dışında hiçbir şeyi olmayan bir kızın bir cerrah olarak hayata meydan okuma hikayesidir bu. Aynı zamanda ona bu cesareti verecek olan bir erkeğin! Elini tutan ve başarabilirsin diyen bir yol göstericinin. Hepimizin tüm kalbimizle hayatımızda olmasını istediğimiz o kişi Eylül gibi bizim de hayata olan umutlarımızı hep ayakta tutacaktır. Elbette aşkla beraber…

Kalp Atışı 1.Bölüm 30 Haziran Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.