Kaderimin Yazıldığı Gün Yeni Sezon Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni sezon kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni sezon kıyafetleri

 

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi 35. bölüm ile yeni sezona merhaba dedi. Kaderimin Yazıldığı Gün 34. bölüm sonunda Elif’in partiye gelmesi ile birlikte Yörükhanları şok içinde bırakan izleyici aynı şoku görerek yeni sezona merhaba diyecek ve olaylar her zaman ki hızı ile devam edecek. Defne bu durumda Kahraman’ı kaybetmemek için uğraşırken Elif hem oğlunu alma hem de Kahramandan intikam alma peşindedir. kahraman bakalım bu durumda nasıl davranacak? Hepsi ve fazlası Kaderimin Yazıldığı Gün yeni sezonda bizleri bekliyor. Tabi bu durumda Kaderimin Yazıldığı Gün yeni sezon kıyafetleri de sizleri dizivemoda.com da bekliyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni sezon  kıyafetleri arasında Elif ince askılı parti elbisesi çok dikkat çekerken Defne kırmızı uzun parti elbisesi ile beğenileri topladı. Tanıtım çekimleri için Elif /Hatice Şendil kırmızı ince askılı uzun elbisesi ile göz kamaştırırken , Defne / Begüm Kütük Yaşaroğlu siyah püsküllü gri elbisesi ile çok güzel ve şık görünüyor. Kahraman ise siyah takım ve siyah gömleği ile hanımların gönlünü , erkeklerin ise stilini etkileyecek.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 34. bölüm kıyafetleri arasında ise Defne beyaz gömlek ve bol siyah pantolonu ile çok şık görünürken Elif mavi bluz ve jean pantolonu ile tarz görünüyor.Ayrıca Elif açık omuz, uzun kollu kırmızı elbisesi ile çok şık görünüyor. Sizlerde Kaderimin Yazıldığı Gün 34. bölüm kıayfetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 15 Eylül Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.