Kaderimin Yazıldığı Gün Final Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 50.bölüm final kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 50.bölüm final kıyafetleri

Salı akşamlarının sevilerek izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün 50. bölüm ile final yaparak ekranlara veda ediyor. Dizinin reytinglerinin düşmesi üzerine final kararı verildi ve Salı akşamları 12 Ocak’ta Gecenin Kraliçesi dizisi başlayacak.Meryem Uzerli’nin başrollerinde yer aldığı Gecenin Kraliçesi Star TV’nin yeni sezonun yeni dizilerinden ve şimdiden dikkatleri çekiyor. Bununla birlikte Kaderimin Yazıldığı Gün  dizisinin final yapması dizi izleyenlerini üzdü,tabi dizi modası severlerde dizinin final yapması ile üzüldüler.Kaderimin Yazıldığı Gün 50.bölüm final kıyafetleri yine beğenileri kazanacak ve izleyenlere veda edecek.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün final kıyafetleri arasında Elif dantel detaylı siyah elbisesi ile göz kamaştıracak güzellikte. Elif’in desenli mont ve siyah bere kombini de çok beğenilecek.Kahraman her zaman ki gibi şık görünmeye devam ediyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri arasında final kıyafetlerinde de Şükran mavi elbisesi ile beğenilirken, Meryem kare desenli gri elbisesi ile çok şık görünüyor.Kaderimin Yazıldığı Gün final kıyafetleri ve markaları beğenenleri ve yakından takip edenleri galerimizde bekliyor.

 

29 Aralık Kaderimin Yazıldığı Gün Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.