Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi 42. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 42.bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 42.bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Elif ve Kahraman yeniden bir aradalar ve Defne yine kaybediyor, ama bakalım Defne bu kez yenilmemek için nasıl planlar yapacak? yeni ve heyecanlı bir bölüm ile Kaderimin Yazıldığı Gün 3 Kasım Salı akşamı Star Tv ekranlarında yer alacak. Kaderimin Yazıldığı Gün 42. bölüm kıyafetleri de dizinin kendisi kadar heyecanla bekleniyor.

 

Elif kıyafetleri Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin dikkat çeken kıyafetleri arasında yer alırken,42. bölümde Elif’in giyeceği beyaz elbise çok ama çok beğenilecek.Elif ile kahraman nikah mı tazeliyorlar sorusunu sorduran kareler çok hoş görünüyor. Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri arasında Elif beyaz elbise çok beğenilecek.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün dizi kıyafetleri arasında her hafta şıklığı ile beğenileri kazanan Defne , bu hafta da şık ve güzel görünmeye devam ediyor. Defne sezonun trendi deri ceketi,elbisesi ve kombinleri ile beğenileri toplamaya devam edecek. Kaderimin Yazıldığı Gün  42. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları öğrenmek için galerimizde ki resimleri tıklamalısınız.

3 Kasım Kaderimin Yazıldığı Gün Kıyafetleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.