Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi 40. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 40. bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 40. bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün Salı akşamlarının izlenme rekorları kıran dizilerinden birisi. Star Tv akranlarında izleyicisi ile 40. bölümü buluşacak olan Kaderimin Yazıldığı Gün heyecanla beklenirken dizi kıyafetleri ise siz dizi modası severlerle yazımızda buluşuyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün Elif  kıyafetleri bu hafta çok beğenilecek kombinlerden oluşuyor.Elif’in siyah beyaz elbisesi çok şık ve zarif görünüyor. Bununla beraber Elif siyah tulum çok şık ve hoş görünüyor. Elif kırmızı bluz, siyah ceket ve siyah pantolon ile günlük şıklıkta ta zarif görünüyor. Elif Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri çok beğenilecek.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 40. bölüm kıyafetleri arasında Defne kıyafetleri de çok beğenilecek. Defne mavi elbisesini şık siyah bir kolye ile tamamlıyor.Kahraman kıyafetleri her hafta erkek modasına yön veren takım, gömlek, pantolon ve ceketleri ile beğenileri topluyor. Kaderimin Yazıldığı Gün 40. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenler ve yakından takip edenler için galerimizde bekliyor.

 

20 Ekim Kaderimin Yazıldığı Gün Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.