Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi 37. Bölüm Kıyafetleri

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 37. bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 37. bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi heyecanlı bölümleri ile dizi izleyicisini salı akşamları Star Tv ekranlarında bekliyor. Kaderimin Yazıldığı Gün  kıyafetleri ise her hafta yazılarımızda sizleri bekliyor. En şık kıyafetler , takılar, çantalar ve ayakkabılar Kaderimin Yazıldığı Gün  dizi kıyafetleri arasında bizlerle buluşuyor. Defne/Begüm Kütük Yaşaroğlu nereden giyiniyor sorularının yanıtı kadar, Elif/Hatice Şendil kıyafetleri ve markaları neler sorusunun yanıtı da yazılarımızda yer alıyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 37. bölüm kıyafetleri şık kombinleri ile Elif’in egemenliğinde diyebiliriz. Elif 37. bölüm kıyafetleri ile bölüme damgasını vuracak gibi görünüyor. Elif desenli etek,askılı bluzunu şık kolye ve küpelerle tamamlamış. Elif’in bu hafta en çok beğenilecek olan kıyafetleri arasında mürdüm rengi bluz ve yüksek bel siyah bol pantolon yer alıyor. Ayrıca Elif’in kayık yaka kırmızı elbisesi ise çok şık görünüyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 37. bölüm Defne kıyafetleri ise Defne stilini yansıtan modellerden oluşuyor. Defne kırmızı elbisesi ile şık görünürken ; beyaz bluzu ile hoş bir görünüm sergiliyor.Beyaz yelek ve siyah bluz kombini ise tarzını yansıtmaya devam ediyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri arasında Kahraman kıyafetleri ve markaları da merak edilen dizi kıyafetleri arasında yer alırken, Kahraman kıyafetleri erkek modasına yön vermeye devam ediyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde kıyafetleri ile beğenileri toplayan bir diğer isim ise Meryem olurken Şükran kıyafetleri de çok beğeniliyor. Özellikle Şükran elbise modelleri ile dikkatlerden kaçmıyor.Sizlerde Kaderimin Yazıldığı Gün  37. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları öğrenmek istiyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

29 Eylül Kaderimin Yazıldığı Gün  Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.