Kaderimin Yazıldığı Gün 47. Bölüm Kıyafetleri


Kaderimin Yazıldığı Gün 47.bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 47.bölüm dizi kıyafetleri

Salı akşamlarının reytingleri zorlayan dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün 47. bölümü ile de çok beğenilecek.  Kaderimin Yazıldığı Gün 47. bölümde Defne hapse girecek ve Elif ile Kahraman belki de artık mutluluğu yakalayacak. Olaylar nasıl gelişecek bunu hep beraber göreceksekte Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetlerini şimdi yazımızda sizlerle buluşturuyorum.

 

Dizinin sevilen ve beğenilen karekteri Elif 47. bölüm şıklığı ile de çok beğenilecek.Kaderimin Yazıldığı Gün 47. bölüm kıyafetleri arasında Elif mavi gömlek ve siyah pantolon kombini kadar kırmızı pantolon ve gri kazak/bluz kombini de çok beğenilecek. Saçı, makyajı ve duruşu ile de şıklığın adı gibi görünen Elif izleyenlerden tam not almaya devam ediyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün dizi kıyafetleri arasında Defne kıyafetleri bu haftadan sonra nasıl değişim gösterecek göreceğiz. Kahraman takım şıklı erkek izleyenlerin yakın takibinde yer alıyor.Şükran ise kıyafetleri ile beğenilen bir diğer dizi kahramanı oluyor. Kaderimin Yazıldığı Gün 47. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar galerimizde.

 

8 Aralık Kaderimin Yazıldığı Gün Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.