Kaderimin Yazıldığı Gün 45. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 45.bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 45.bölüm dizi kıyafetleri

Salı akşamlarının fenomen dizisi bu haftada heyecanlı bir bölüm ile bizlerle buluşacak olan Kaderimin Yazıldığı Gün, kıyafetleri ile de çok beğenilecek. Kaderimin Yazıldığı Gün dizi kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da erkek ve bayan modasına yön verecek şık kıyafetler ve şahane takılarla bizleri bekliyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 45. bölüm  kıyafetleri arasında Defne şıklığı yine yeniden göz kamaştırıyor. siyah beyaz çok tarz görünen elbisesi ancak Defne’nin stilinde bir kadının giyeceği  güzel bir elbise. Defne sırt dekolteli siyah elbisesi ile  beğenileri kazanmaya devam ediyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri arasında Elif kıyafetleri 45. bölüm şıklığında öne çıkıyor. Elif siyah önden düğmeli elbisesi iş şıklığını yansıtırken ; bordo elbisesi ile güzelliğini yansıtmış. Elif kıyafetleri ile olduğu kadar gecelik ve sabahlık modelleri ile de dikkatleri çekecek. Kaderimin Yazıldığı Gün 45. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizdeki resimleri incelemelisiniz.

 

24 Kasım Kaderimin Yazıldığı Gün Kıyafetleri:

1 Cevap

  1. Ciso dedi ki:

    Kaderimin yazildigi gun Sukranin bu bolumde giydigi yesil elbisenin markasini ogrenebilir misiniz? Lutfeen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.