Kaderimin Yazıldığı Gün 44. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 44. bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 44. bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi Star Tv’nin Salı akşamları reytingleri yüksek olan dizisi ve pek çok kişinin heyecan ve merakla izlediği bir dizi. Özellikle Kahraman , Elif ve Defne ilişkisi kişilerin  merak ettiği konuların başında geliyor. Bunun birlikte Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri de büyük  beğeni ve  merakla takip ediliyor.

 

Her hafta bayan modasına ve erkek modasına yön veren Kaderimin Yazıldığı Gün dizi kıyafetleri bu hafta da  birbirinden şık kıyafetleri ile beğenileri toplayacak. Tarz kıyafetleri ile Defne kıyafetleri bayanların yakın takibinde yer alıyor. Her hafta giydiği gömlek, pantolon, bluz, elbise, ceket ve etek modelleri ile beğenileri toplayan Defne şıklı dizi modası takipçileri tarafından dikkatle izleniyor.

 

Hatice Şendil’in canlandırdığı Elif kıyafetleri özellikle bu sezon çok şık ve taraz görünüyor. Elif giydiği kıyafetler ile hanımlardan tam not almaya devam ediyor. Elif gömlek, pantolon, bluz, elbise, kaban,palto ve ceket modelleri kadar ayakkabı, çanta ve takıları da çok beğeniliyor.Kaderimin Yazıldığı Gün 44. bölüm kıyafetleri arasında Elif çift renk kaban,siyah pantolon ve beyaz gömlek kombini siyah çanta ve kırmızı ayakkabı ile tamamlıyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün Kahraman kıyafetleri de erkek modasına yön veren şık modelleri ile her hafta yakından takip ediliyor. Kahraman deri ceket modelleri, takım elbiseleri  ve palto modelleri çok dikkat çekiyor ve sezonda da erkek modasına yön verecektir.

 

Pek çok kişinin yakından takip ettiği Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde giyinilen kıyafetlerde büyük beğeni topluyor. Kaderimin Yazıldığı Gün 44. bölüm kıyafetleri ve markaları da beğenileri kazanacak olduğundan şimdiden sizlerle galerimizde buluşuyor.

 

17 Kasım Kaderimin Yazıldığı Gün Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.