Kaderimin Yazıldığı Gün 43. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölüm dizi kıyafetleri

Star TV’nin sevilen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün Salı Akşamları izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.Pek çok kişinin heyecanla takip ettiği aşk,ihtiras ve entrikalarla dolu dizi her hafta yakından takip ediliyor ve dizi kıyafetleri de dizi modası takipçileri tarafından merakla bekleniyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün dizi sponsorları kim, Defne nereden giyiniyor. elif kıyafet sponsorları, Kahraman kıyafet markaları ve Kıymet Hanım,Şükran,Meryem kıyafetleri yakından takip edilmeye ve beğenilmeye devam ediyor.Dizinin en beğenilen kıyafetleri giyen Elif ve Defne ise özellikle  yakından takip ediliyor. Her hafta şık görünen bayanlar bayan modasına da yön vermeye devam ediyor.

 

Elif giydiği kıyafetler ile olduğu kadar taktığı takılar ile de dikkatleri çekiyor. Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölüm Elif kıyafetleri arasında elif siyah sırt dekolteli kazak/elbise ve siyah kolye kombini çok şık ve asil duruyor. Ayrıca Elif beyaz belden bağlamalı hırka ise pek çok kişinin dikkatini çekecek.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölüm kıyafetleri arasında Defne kıyafetleri her zaman beğenileri toplayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Defne 43. bölümde giydiği mavi gömlek, pantolon ve siyah deri ceket ile beğenileri toplayacak. Defne’nin giydiği koyu yeşil deri ceket bu hafta da çok beğenilecek.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri arasında Kahraman takım, deri ceket, tişört, gömlek ve mont modelleri erkek izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor ve erkek modasında önemli bir rol oynuyor. Sizlerde Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları galerimizde bulabilirsiniz.

 

10 Kasım Kaderimin Yazıldığı Gün Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.