Kaderimin Yazıldığı Gün 39. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 39. bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 39. bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 39. bölüm kıyafetleri dizi modasına damgasını vuracak Elif kıyafetleri ile  çok beğenilecek özellikle Elif kot gömlek/ceket çok beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Kahraman ile mutluluğu yakalamış görünen Elif bir anda Maksutla karşılaşınca bakalım neler olacak?

 

Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri özellikle Elif ( Hatice Şendil ) kıyafetleri ile çok dikkat çekiyor. Elif 39. bölüm kıyafetleri arasında yer alan uzun kırmızı elbise çok şık ve güzel görünüyor. Bununla birlikte güzel Elif’e beyaz ve mavi de çok yakışıyor. Beyaz elbisesini kot gömlek ile birleştirerek kombinleyen Elif trend bir görünüm elde etmiş.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 39. bölüm kıyafetleri ile ilgili olarak şimdilik Kahraman  kıyafetleri ile Elif kıyafetlerine yer verdik. İlerleyen anlarda Defne kıyafetleri ve dizide giyilen diğer kıyafetler yazımızda sizlerle buluşmaya devam edecek. Dizi sponsorları ve markaları da sizleri yazımızda bekleyecek. Kaderimin Yazıldığı Gün 39. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenleri galerimizde bekliyor.

 

13 Ekim Kaderimin Yazıldığı Gün Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.