Kaderimin Yazıldığı Gün 38. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 38. bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 38. bölüm dizi kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizi kıyafetleri  , dizi sponsorları ve markaları dizi modası takipçilerinin en çok merak ettiği ve aradıkları dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. kahraman gömlek, ceket , pantolon modelleri ve takım elbiseleri, Defne bluz, etek, elbise, yelek ve takıları,Elif bluz, jean pantolon, pantolon, elbise, aksesuar, takı ve çanta modelleri yanı sıra Kıymet Hanım kombin markaları,Şükran elbise markaları ve Meryem kıyafetleri Kaderimin Yazıldığı Gün  kıyafetleri artasında dikkatlerden kaçmıyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 38. bölüm kıyafetleri arasında Defne kıyafetleri özellikle şıklığından ödün vermeyen hali ile yine dikkatlerden kaçmıyor. Defne’nin neredeyse her hafta giydiği yelek modelleri klasik Defne şıklığını oluşturuyor. Defne beyaz yelek çok şık ve trend görünüyor.Ayrıca Defne beyaz bluz ve yırtmaçlı etek/pantolon kombini çok şık ve zarif görünüyor.Defne bu hafta kıyafetleri ile hanımların dikkatlerinden kaçmıyor. Defne yemek için siyah elbise tercih ederken; günlük şıklık için siyah gömlek ve volanlı siyah etek tercih ediyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri arasında Elif kıyafetleri ve takıları sezonda özellikle beğenileri kazanan dizi kıyafetleri arasında yer almaya devam ediyor. 38. bölümde Elif yemek için gri sim detaylı siyah elbisesi ile çok şık. Siyah elbise ile taktığı takılar ise her zaman ki gibi göz kamaştırıyor.

 

Elif ile barışmak için çabalayan Kahraman kıyafetleri bu hafta da şıklığı ile dikkatlerden kaçmıyor. Kahraman Elif’i arabayla zorla bir yere götürürken giydiği mavi gömlek ile çok beğenilecek. kahraman takım modelleri sezonda da yakından takip ediliyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde giyilen kıyafetler, kullanılan çantalar ve takılar ile aksesuarlar Salı akşamları en çok aranan konular arasında yer almaya devam ediyor. pek çok kişinin stiline ilham veren Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri ve 38. bölüm kıyafet markaları galerimizde sizlerle buluşuyor.

 

6 Ekim Kaderimin Yazıldığı Gün Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.