Kaderimin Yazıldığı Gün 36. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi 36. bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi 36. bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi 22 Eylül Salı akşamı izleyicisi ile Star Tv Ekranlarında buluşurken Elif ve Kahraman kendilerine oynanan bu oyunun ne zaman farkına varacaklar , merak konusu. Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi konusu ile olduğu kadar dizi kıyafetleri , markaları ve dizi sponsorları ile de dikkatleri çekiyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün Hatice Şendil /Elif kıyafetleri yeni sezon ile birlikte daha dikkat çeken parçalardan oluşmaya başladı. pek çok hanımın yakın takibinde olan Elif kıyafetleri özellikle bluz ve pantolon kombinleri ile çok beğeniliyor.Kaderimin Yazıldığı Gün 36. bölüm Elif kıyafetleri arasında yer alan mavi bluz, kot pantolon ve şık kolye kombini şimdiden dikkatleri çeken dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Ayrıca sezonda da trendleri zorlayacak olan Haki yeşil rengi bu hafta Elif kombininde de görünüyor. Haki yeşil pantolonunu koyu yeşil gömlek ile tamamlayan Elif kıyafetine küpe ve bileklik ile hareket kazandırmış.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 36. bölüm kıyafetleri arasında Defne de haki yeşil bluz kullanarak sezonun trendlerini belirlemiş. Defne’nin bir diğer kıyafeti ise farklı tarzı ile dikkat çeken kolları püsküllü kırmızı bluz oluyor. Defne’nin bakımlı ve şık halleri bayan modasına yön vermeye devam ediyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri arasında Kahraman kıyafetleri de ilk sıralarda yer alan dizi kıyafetlerinden. Kahraman kıyafetleri erkek modasının belirleyicileri arasında yer alırken , bu hafta giydiği gri takım ve siyah gömleği çok beğendik.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 36. bölüm dizi kıyafetleri arasında Canan elbisesi dikkatleri çekiyor. Canan beyaz, siyah ve mavi renklerden oluşan farklı kesim ve model elbisesi ile tarzını konuşturmayı başaranlardan.

 

Ayrıca Kaderimin Yazıldığı Gün oyuncularından Hatice Şendil ve Begüm Kütük Yaşaroğlu Star Tv tanıtım filmi için giydikleri şık kıyafetler ile de dikkatlerden kaçmadılar. Hatice Şendil beyaz önü mini arkası uzun dantel detaylı elbisesi ile  dikaktleri çekerken; Begüm Kütük Yaşaroğlu ise derin göğüs dekoltesi olan siyah ,beli kemerli elbisesi ile beğenilerit opladı. Özcan Deniz ise siyah takımı ile her zaman ki gibi şık görünüyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafet markaları, takı modelleri ve dizi sponsorları her hafta yazılarımızda sizlerle buluşurken 36. bölüm Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri ve markaları ise sizleri galerimizde bekliyor.

22 Eylül Kaderimin Yazıldığı Gün Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.