Kaderimin Yazıldığı Gün 34. Bölüm Kıyafetleri


Kaderimim Yazıldığı Gün 34. bölüm 16 haziran kıyafetleri

Kaderimim Yazıldığı Gün 34. bölüm 16 haziran kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 16 Haziran salı akşamı Star TV ekranlarında izleyicisine heyecanlı anlar yaşatacak. Kaderimin Yazıldığı Gün 34. bölümde neler olacak? Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde olaylar nasıl gelişecek?

Kaderimin Yazıldığı Gün  dizisinde Maksutla evlenen Elif  hala oğluna kavuşamamıştır. Maksut’a bir hafta verir; Maksut bir adım atmadığı taktirde, Elif Yörükhanların karşısına çıkacaktır.  Bu arada Elif Maksutla evlenirken Kahraman ise tanımadığı ortaklarla anlaşma imzalamıştır ve bundan dolayı huzursuzdur. Yakup’u sıkıştırmaya başlar, gizemli ortakla er ya da geç tanışacaktır.

Elif her zamanki gibi konağı gözlemekte, bir an oğlunu görme heyecanıyla yanıp tutuşmaktadır. Toprak hastalanır ve hastaneye kaldırılır. Elif peşlerinden gider ama oğlunu göremez; Elif’in imdadına yine Maksut yetişecektir. Elif oğlunun hasretine dayanamaz, annesinin konağa gönderir. Sultan konaktan neredeyse kovulur.Ama Ziya buna müsaade etmez. Sultan Toprak’la hasret giderir.

Kahraman ve çocuklarla mutlu bir hayat süren Defne, Elif’i gördüğünden şüphelenir ve peşine düşer. Elif ve Defne’nin yüz yüze gelmesi an meselesidir.

Elif’in hayatta olduğunu öğrenen Kıymet ise Sultanlara gidip hesap sorar. Elif’in Maksut’la evlendiğini duyduğunda şoke olur… Kıymet için bu iyi bir haberken, Defne korku içindedir. Hayalini kurduğu mutluluk başlamadan bitmek üzeredir.

Elif’in artık takati kalmamış, Maksut da onun üzülmesine dayanamamaktadır. Elif’i Toprak’ın sünnet düğününe götürmeye karar verir… Elif sonunda Yörükhanları karşısına çıkacaktır. Kahraman ise hayatının şokunu oğlunun sünnetinde yaşayacak ve Elif ile yüz yüze gelecektir.

Kaderimin Yazıldığı Gün heyecanlı olayları kadar şık kıyafetleri ile de bu hafta da en çok beğenilen ve aranan konulardan birisi olacaktır. Özellikle Kaderimin Yazıldığı Gün sünnet düğünü kıyafetleri  tüm dikkatleri çekecektir.Kaderimin Yazıldığı Gün Elif’in sünnet düğünü elbisesi ise en çok beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alacak.Elif sünnet düğünü için ışıl ışıl görünen , vücudunu saran lila rengi elbisesini şık topuz saçları ile tamamlayarak çok güzel görünüyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün sünnet kıyafetleri arasında Defne kırmızı ince askılarla detaylandırılan balık etek elbisesi ve açık bıraktığı saçları ile göz kamaştıracak. Şükran ise sünnet için pembe şifon elbise tercih ederken kızları Canan fuşya pembe elbisesi ve Nehir ise mavi elbisesi ile çok hoş görünecek. Kıymet Hanım torunun sünneti için siyah elbise tercih ediyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün 34. bölüm kıyafetleri arasında Defne’nin uzun desenli kimono, bejh pantolon, bej ayakkabı ve kırmızı bluz kombini çok beğenilecek. Kombininde uzun kolye ve şık el çantasını da kullanan Defne tarzını her zaman korumaya devam ediyor. Elif ise beyaz ceket ve kırmızı bluzunu kolye ile tamamlayarak şıklığını bütünleyecek.Kaderimin Yazıldığı Gün 34. bölüm kıyafetleri ve markaları detaylı bilgi için sizleri galerimizde bekliyorlar.

16 Haziran Kaderimin Yazıldığı Gün Kıyafetleri:

1 Cevap

  1. Deniz dedi ki:

    Elifin rugan siyah ayakkabı markası ne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.