Kaderimin Yazıldığı Gün 33. Bölüm Kıyafetleri


Kaderimin Yazıldığı Gün 33. bölüm 9 haziran kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 33. bölüm 9 haziran kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Elif Kahraman ile oğluna kavuşacağını düşündüğü anda Defne ile Kahraman’ı bir arada görür ve dünyası yıkılır, Kahraman ve Elif bir araya farklı bir şekilde gelecekler ve işler hiç istemedikleri gibi olacak. Bu arada Şükran ile Defne arasında ki savaşta tüm hızıyla sürüyor. Kaderimin Yazıldığı Gün 33. bölüm heyecanı ile bizleri bekliyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün 33. bölüm kıyafetleri arasında Defne kıyafetleri büyük dikkat çekiyor. Defne  siyah tulumu ile çok şık görünürken , pembe bluz ve farklı tarz beyaz eteği ile tarzını ortaya koyuyor.Defne kombinleri ve markaları takip edenleri galerimizde beklerken kahraman kıyafetleri de Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri arasında dikkat çeken kıyafetler arasında yer alıyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri Elif kıyafetleri ile devam ediyor. Elif Maksut’un teklifini kabul ettiğinde uzun beyaz gelinlik elbise ile görünüyor ve şık olduğu kadar zarif bir görünümde sergiliyor.Elif’in Kaderimin Yazıldığı Gün 33. bölüm kıyafetleri arasında yeşil trençkot ve beyaz bluzu kombinide çok şık görünüyor. Kaderimin Yazıldığı Gün 33. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde sizlerle

Kaderimin Yazıldığı Gün 9 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.