Kaderimin Yazıldığı Gün 31. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 31.bölüm 26 Mayıs kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 31.bölüm 26 Mayıs kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Elif kendine geliyor ve bilinci de yerinde , bu durumda ise tek istediği Kahraman’ın gelip onu bulması oluyor. kahraman ise Elif’in yaşadığını biliyor ama Elif’i nasıl bulacağını henüz bilemiyor. Defne ise Elif’in olmamasından yararlanarak Kahraman ile yakınlaşmak istesede bu konuda başarılı olamıyor. Tüm bu olaylar ve daha fazlası Kaderimin Yazıldığı Gün 31.bölümde sizleri beklerken Kaderimin Yazıldığı Gün dizi kıyafetleri de sizleri yazımızda bekliyorlar.

Kaderimin Yazıldığı Gün 31. bölüm kıyafetleri arasında yine Begüm Kütük Yaşaroğlu/Defne kıyafetleri çok beğenilecek. Birbirinden şık kombinleri ile dikkat çeken Defne 31. bölümde kıyafetleri ile ilgi çekmeye devam ediyor. Mavi elbise kombini, pembe bluz ve desenli etek kombini ve siyah kombini çok şık görünüyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisponsorları arasında en çok merak edilen bir diğer isim ise Kahraman oluyor. kahraman şık takımları kadar diğer kıyafetleri ile de beğenileri topluyor.Kaderimin Yazıldığı Gün 31. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde ziyaretlerinizi bekliyorlar.

26 Mayıs Kaderimin Yazıldığı Gün Kıyafetleri:

Kaderimin Yazıldığı Gün

Kaderimin Yazıldığı Gün

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.