İstanbullu Gelin Kıyafetleri


Cuma akşamlarının yeni dizisi İstanbullu Gelin yarın akşam görücüye çıkıyor. Özcan Deniz ve Aslı Enver ikilisi tanıtım fragmanları ile birlikte beğenileri toplayan bir çift olarak beğenilecek ve sevilecektir. İstanbullu Gelin kıyafetleri ile de dizi modasına yön verecek. Hem Süreyya kıyafetleri, hem Faruk kıyafetleri çok yakından takip edilecek.

İstanbullu Gelin dizi kıyafetleri tanıtım fragmanları ve resimlerin de de çok beğenilen kombinlerden oluşuyor. Aslı Enver Süreyya kıyafetleri ile çok beğenilecek ve yakından takip edilecektir. Ayrıca Özcan Deniz İstanbullu Gelin Faruk kıyafetleri ise sezonda erkek modasına yön verecektir.

İstanbullu Gelin Konusu:

Gerçek bir hikayeden televizyona uyarlanan İstanbullu Gelin dizisinde Faruk ve Süreyya’nın dillere destan aşkları ekranlara taşınacak.

Annesiz ve babasız büyümek zorunda kalan Süreyya, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Konservatuar mezunu olan Süreyya, hayatını reklam seslendirerek ve vokal yaparak kazanmaktadır. Hayattaki tek akrabası teyzesi Senem ile birlikte yaşayan Süreyya’nın mütevazi yaşamı, beklenmedik bir anda karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olması ile sonsuza kadar değişir.

Bursa’nın tanınmış ve köklü ailelerinden Boran ailesi içinse bu aşkı kabullenmek hiç de kolay olmayacaktır. Kocasının ölümüyle 4 oğluyla kalan Esma Sultan’ın en gözde oğlu Faruk için bambaşka hayalleri vardır. Kendine ve köklerine uygun gelin adayını çoktan seçmiştir. Tüm bu gelişmelerden habersiz olan Süreyya ile Faruk ise Bursa’daki aile konağına evlilik haberini vermek üzere gelirler. Ancak bu durum konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen Esma Sultan için büyük bir şoktur. Esma Sultan’a gelin olmak kolay değildir, özellikle de kendi seçmediyse. Faruk’a olan aşkından güç alan Süreyya, kolay pes etmez, kayınvalidesinin zamanla kendisine alışacağına ve kalbini yumuşatacağına inanmak ister. Ancak Esma Hanım’ın onu kabullenmeye hiç mi hiç niyeti yoktur. Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

İstanbullu Gelin Oyuncuları:

Özcan Deniz – Faruk

Aslı Enver – Süreyya

İpek Bilgin – Esma

Salih Bademci – Fikret

Dilara Aksüyek – İpek

Fırat Tanış – Adem

Güven Murat Akpınar – Osman

Berkay Hardal  – Murat

Neslihan Yeldan – senem

Nergis Çorakçı  – Kıymet

Hakan Altıner – Şahap

Pelinsu Pir

Eren Balkan

Ahmet Sabri Özmener

Muharrem Türkseven

Nilay Erdönmez

Hira Koyuncuoğlu

Fatih Koyunoğlu

Yapım: O3 Medya

Yapımcı: Onur Güvenatam

Yönetmen: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş

Senaryo: Ali Aydın

İstanbullu Gelin Kıyafetleri tüm bölümler için tıklayın

İstanbullu Gelin Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.